Kailey Supa | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Kailey Supa

Έμβλημα της ομάδας Long Beach State 49ersΕπαληθευμένη ομάδαLong Beach State 49ers

Συγκρίνετε τον/την Kailey Supa με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Kailey Supa με

Kailey Supa

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Kailey Supa

Kailey Supa

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Η
Ι
Ι
Η
Kailey Supa

Στατιστικά - Kailey Supa

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα32.80
Μέση βαθμολογία6.72
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα12.90
Ακρίβεια πασών65.9%
Κοψίματα ανά αγώνα0.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.60
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game32.80
Βαθμολογία ανά αγώνα6.05
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.06
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Φάουλ ανά αγώνα0.60

Σύνοψη - Kailey Supa

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
32.8
Μέση βαθμολογία
6.72

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
129
Ακριβείς πάσες
85
Πάσες ανά αγώνα
12.9
Ακρίβεια πασών
65.9%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
0.50

Πειθαρχία

Φάουλ
6
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.60

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 58.8%
Εκτός: 41.2%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 31.7%
Εκτός: 68.3%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 41.2%
Εκτός: 58.8%
Ποσοστό νικών
Εντός: 30.0%
Εκτός: 28.6%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.30
Ακριβείς πάσες/αγώνα
8.50
Κοψίματα/αγώνα
0.50

Kailey Supa — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Kailey Supa: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Kailey Supa

Πόσα γκολ έχει ο/η Kailey Supa;

Ο/Η Kailey Supa έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · USA · ομάδες: Long Beach State 49ers

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Kailey Supa ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
NCAA Regular Season, Women1010

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Kailey Supa;

Ο/Η Kailey Supa έχει μέση βαθμολογία 6,72 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,72

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες