Strahinja Kerkez | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Strahinja Kerkez

Έμβλημα της ομάδας FK PanevėžysΕπαληθευμένη ομάδαFK Panevėžys

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Strahinja Kerkez;

Ο επόμενος αγώνας του/της Strahinja Kerkez είναι εναντίον του/της Šiauliai FA στο A Lyga, στις 08/11 και ώρα 09:15 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Strahinja Kerkez με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Strahinja Kerkez με

Ακολουθήστε τον/την Strahinja Kerkez

Αποθηκεύστε τον/την Strahinja Kerkez στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Strahinja Kerkez

Strahinja Kerkez

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Strahinja Kerkez

Strahinja Kerkez

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Η
Ν
Η
Strahinja Kerkez

Στατιστικά - Strahinja Kerkez

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα76.00
Μέση βαθμολογία6.96
Ποσοστό νικών ομάδας50.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα38.80
Ακρίβεια πασών82.2%
Τάκλιν ανά αγώνα0.30
Κοψίματα ανά αγώνα1.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.60
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game76.00
Βαθμολογία ανά αγώνα6.26
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.08
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Φάουλ ανά αγώνα0.60
Aggregated raw wasfouled Per Game0.40

Σύνοψη - Strahinja Kerkez

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
76.0
Μέση βαθμολογία
6.96

Πάσες

Συνολικές πάσες
388
Ακριβείς πάσες
319
Πάσες ανά αγώνα
38.8
Ακρίβεια πασών
82.2%

Άμυνα

Τάκλιν
3
Κοψίματα
12
Τάκλιν ανά αγώνα
0.30
Κοψίματα ανά αγώνα
1.20

Πειθαρχία

Φάουλ
6
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.60

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 49.2%
Εκτός: 50.8%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 25.9%
Εκτός: 74.1%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.20
Ακριβείς πάσες/αγώνα
31.90
Τάκλιν/αγώνα
0.30
Κοψίματα/αγώνα
1.20

Strahinja Kerkez — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Strahinja Kerkez σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Strahinja Kerkez

Πόσα γκολ έχει ο/η Strahinja Kerkez;

Ο/Η Strahinja Kerkez έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Cyprus · ομάδες: FK Panevėžys

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Strahinja Kerkez ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
A Lyga800
LFF Cup200

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Strahinja Kerkez;

Ο/Η Strahinja Kerkez έχει μέση βαθμολογία 6,96 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,15 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,96

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,15

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες