Luke Heeney | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Luke Heeney

Έμβλημα της ομάδας Waterford FCΕπαληθευμένη ομάδαWaterford FC

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Luke Heeney;

Ο επόμενος αγώνας του/της Luke Heeney είναι εναντίον του/της Derry City στο FAI Cup, στις 08/11 και ώρα 12:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Luke Heeney με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Luke Heeney με

Ακολουθήστε τον/την Luke Heeney

Αποθηκεύστε τον/την Luke Heeney στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Luke Heeney

Luke Heeney

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Luke Heeney

Luke Heeney

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ι
Η
Ι
Η
Luke Heeney

Στατιστικά - Luke Heeney

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα45.80
Μέση βαθμολογία6.35
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα12.90
Ακρίβεια πασών56.6%
Τάκλιν ανά αγώνα0.60
Κοψίματα ανά αγώνα0.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.00
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game45.80
Βαθμολογία ανά αγώνα5.08
Φάουλ ανά αγώνα1.00
Aggregated raw wasfouled Per Game0.40
Aggregated raw totalpasses Per Game12.90
Aggregated raw accuratepasses Per Game7.30

Σύνοψη - Luke Heeney

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
45.8
Μέση βαθμολογία
6.35

Πάσες

Συνολικές πάσες
129
Ακριβείς πάσες
73
Πάσες ανά αγώνα
12.9
Ακρίβεια πασών
56.6%

Άμυνα

Τάκλιν
6
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.60
Κοψίματα ανά αγώνα
0.50

Πειθαρχία

Φάουλ
10
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.00

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
0 (0.0%)
Ισοπαλίες
7 (70.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 42.1%
Εκτός: 57.9%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
7.30
Τάκλιν/αγώνα
0.60
Κοψίματα/αγώνα
0.50
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.90

Luke Heeney — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Luke Heeney σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Luke Heeney

Πόσα γκολ έχει ο/η Luke Heeney;

Ο/Η Luke Heeney έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Ireland · ομάδες: Waterford FC

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Luke Heeney ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Premier Division1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Luke Heeney;

Ο/Η Luke Heeney έχει μέση βαθμολογία 6,35 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,35

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες