Maksim Podholjuzin | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Maksim Podholjuzin

Έμβλημα της ομάδας Nõmme KaljuΕπαληθευμένη ομάδαNõmme Kalju

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Maksim Podholjuzin;

Ο επόμενος αγώνας του/της Maksim Podholjuzin είναι εναντίον του/της FCI Levadia Tallinn στο Premium Liiga, στις 07/11 και ώρα 07:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Maksim Podholjuzin με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Maksim Podholjuzin με

Ακολουθήστε τον/την Maksim Podholjuzin

Αποθηκεύστε τον/την Maksim Podholjuzin στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Maksim Podholjuzin

Maksim Podholjuzin

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Maksim Podholjuzin

Maksim Podholjuzin

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ν
Ν
Ν
Ν
Maksim Podholjuzin

Στατιστικά - Maksim Podholjuzin

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα82.50
Μέση βαθμολογία7.13
Ποσοστό νικών ομάδας70.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα46.30
Ακρίβεια πασών87.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.30
Κοψίματα ανά αγώνα1.90
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.80
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game82.50
Βαθμολογία ανά αγώνα7.13
Φάουλ ανά αγώνα0.80
Aggregated raw wasfouled Per Game1.20
Aggregated raw totalpasses Per Game46.30
Aggregated raw accuratepasses Per Game40.50

Σύνοψη - Maksim Podholjuzin

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
82.5
Μέση βαθμολογία
7.13

Πάσες

Συνολικές πάσες
463
Ακριβείς πάσες
405
Πάσες ανά αγώνα
46.3
Ακρίβεια πασών
87.5%

Άμυνα

Τάκλιν
3
Κοψίματα
19
Τάκλιν ανά αγώνα
0.30
Κοψίματα ανά αγώνα
1.90

Πειθαρχία

Φάουλ
8
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.80

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
7 (70.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
0 (0.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 60.0%
Εκτός: 40.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 41.7%
Εκτός: 58.3%
Ποσοστό νικών
Εντός: 70.0%
Εκτός: 50.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
40.50
Τάκλιν/αγώνα
0.30
Κοψίματα/αγώνα
1.90
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
1.60

Maksim Podholjuzin — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Maksim Podholjuzin σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Maksim Podholjuzin

Πόσα γκολ έχει ο/η Maksim Podholjuzin;

Ο/Η Maksim Podholjuzin έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Estonia · ομάδες: Nõmme Kalju

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Maksim Podholjuzin ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Premium Liiga1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Maksim Podholjuzin;

Ο/Η Maksim Podholjuzin έχει μέση βαθμολογία 7,13 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,13

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες