Marcelo | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Marcelo

Έμβλημα της ομάδας Maricá FCΕπαληθευμένη ομάδαMaricá FC

Συγκρίνετε τον/την Marcelo με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Marcelo με

Marcelo

3G 2A

τελευταίοι 10 αγώνες
Marcelo

Marcelo

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ι
Η
Η
Ν
Marcelo

Στατιστικά - Marcelo

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα77.90
Μέση βαθμολογία7.20
Ποσοστό νικών ομάδας30.0%
Γκολ ανά αγώνα0.30
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.30
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.50
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα24.20
Ακρίβεια πασών81.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.70
Κοψίματα ανά αγώνα1.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.50
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game77.90
Βαθμολογία ανά αγώνα6.48
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.10
Γκολ ανά αγώνα0.30
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.60

Σύνοψη - Marcelo

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
77.9
Μέση βαθμολογία
7.20

Γκολ & ασίστ

Γκολ
3
Ασίστ
2
Συμμετοχές σε γκολ
5
Γκολ ανά αγώνα
0.30
Ασίστ ανά αγώνα
0.20

Πάσες

Συνολικές πάσες
242
Ακριβείς πάσες
198
Πάσες ανά αγώνα
24.2
Ακρίβεια πασών
81.8%

Άμυνα

Τάκλιν
7
Κοψίματα
11
Τάκλιν ανά αγώνα
0.70
Κοψίματα ανά αγώνα
1.10

Πειθαρχία

Φάουλ
5
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.50

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
6 (60.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 42.3%
Εκτός: 57.7%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 52.4%
Εκτός: 47.6%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 48.3%
Εκτός: 51.7%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.30
Ασίστ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.60
Ακριβείς πάσες/αγώνα
19.80

Marcelo — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Marcelo: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 3 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

3 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.3 γκολ και 0.2 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Marcelo

Πόσα γκολ έχει ο/η Marcelo;

Ο/Η Marcelo έχει 3 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 2 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · ομάδες: Maricá FC, Madureira

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Marcelo ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Carioca1032

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Marcelo;

Ο/Η Marcelo έχει μέση βαθμολογία 7,20 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,20

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες