Mario García | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Mario García

Έμβλημα της ομάδας Zamora CFΕπαληθευμένη ομάδαZamora CF

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Mario García;

Ο επόμενος αγώνας του/της Mario García είναι εναντίον του/της Unionistas de Salamanca CF στο Primera Federación, στις 07/11 και ώρα 02:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Mario García με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Mario García με

Ακολουθήστε τον/την Mario García

Αποθηκεύστε τον/την Mario García στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Mario García

Mario García

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Mario García

Mario García

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ν
Ι
Η
Mario García

Στατιστικά - Mario García

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα51.00
Μέση βαθμολογία6.77
Ποσοστό νικών ομάδας30.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα17.90
Ακρίβεια πασών80.4%
Κοψίματα ανά αγώνα1.00
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.70
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game51.00
Βαθμολογία ανά αγώνα6.77
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.09
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.70

Σύνοψη - Mario García

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
51.0
Μέση βαθμολογία
6.77

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
179
Ακριβείς πάσες
144
Πάσες ανά αγώνα
17.9
Ακρίβεια πασών
80.4%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
10
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
1.00

Πειθαρχία

Φάουλ
7
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.70

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
14.40
Κοψίματα/αγώνα
1.00

Mario García — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Mario García: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Mario García

Πόσα γκολ έχει ο/η Mario García;

Ο/Η Mario García έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · ομάδες: Zamora CF

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Mario García ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Primera Federación1010

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Mario García;

Ο/Η Mario García έχει μέση βαθμολογία 6,77 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,77

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες