Marius Coman | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Marius Coman

Έμβλημα της ομάδας UTA AradΕπαληθευμένη ομάδαUTA Arad

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Marius Coman;

Ο επόμενος αγώνας του/της Marius Coman είναι εναντίον του/της FC Argeș Pitești στο Romanian Super Liga, στις 25/10 και ώρα 11:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Marius Coman με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Marius Coman με

Ακολουθήστε τον/την Marius Coman

Αποθηκεύστε τον/την Marius Coman στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Marius Coman

Marius Coman

2G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
Marius Coman

Marius Coman

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ν
Ι
Η
Ν
Marius Coman

Στατιστικά - Marius Coman

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα74.80
Μέση βαθμολογία6.54
Ποσοστό νικών ομάδας40.0%
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.30
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα14.90
Ακρίβεια πασών65.1%
Τάκλιν ανά αγώνα0.70
Κοψίματα ανά αγώνα0.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα2.30
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game74.80
Βαθμολογία ανά αγώνα5.23
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70
Φάουλ ανά αγώνα2.30

Σύνοψη - Marius Coman

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
74.8
Μέση βαθμολογία
6.54

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
3
Γκολ ανά αγώνα
0.20
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
149
Ακριβείς πάσες
97
Πάσες ανά αγώνα
14.9
Ακρίβεια πασών
65.1%

Άμυνα

Τάκλιν
7
Κοψίματα
2
Τάκλιν ανά αγώνα
0.70
Κοψίματα ανά αγώνα
0.20

Πειθαρχία

Φάουλ
23
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
2.30

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 33.3%
Εκτός: 66.7%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 53.8%
Εκτός: 46.2%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.20
Ασίστ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.70
Ακριβείς πάσες/αγώνα
9.70

Marius Coman — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Marius Coman: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.2 γκολ και 0.1 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Marius Coman

Πόσα γκολ έχει ο/η Marius Coman;

Ο/Η Marius Coman έχει 2 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Romania · ομάδες: UTA Arad, Romania

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Marius Coman ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Romanian Super Liga921
World Cup Qual. UEFA100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Marius Coman;

Ο/Η Marius Coman έχει μέση βαθμολογία 6,54 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,54

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες