Mathusan Sandrakumar | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Mathusan Sandrakumar

Έμβλημα της ομάδας GrorudΕπαληθευμένη ομάδαGrorud

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Mathusan Sandrakumar;

Ο επόμενος αγώνας του/της Mathusan Sandrakumar είναι εναντίον του/της Follo στο 2nd Division, Group 2, στις 17/10 και ώρα 09:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Mathusan Sandrakumar με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Mathusan Sandrakumar με

Ακολουθήστε τον/την Mathusan Sandrakumar

Αποθηκεύστε τον/την Mathusan Sandrakumar στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Mathusan Sandrakumar

Mathusan Sandrakumar

0G 3A

τελευταίοι 10 αγώνες
Mathusan Sandrakumar

Mathusan Sandrakumar

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Η
Ι
Η
Mathusan Sandrakumar

Στατιστικά - Mathusan Sandrakumar

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα87.50
Μέση βαθμολογία7.13
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Ασίστ ανά αγώνα0.30
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα49.20
Ακρίβεια πασών82.9%
Τάκλιν ανά αγώνα0.20
Κοψίματα ανά αγώνα1.30
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.90
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game87.50
Βαθμολογία ανά αγώνα7.13
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.03
Ασίστ ανά αγώνα0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.90

Σύνοψη - Mathusan Sandrakumar

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
87.5
Μέση βαθμολογία
7.13

Γκολ & ασίστ

Γκολ
0
Ασίστ
3
Συμμετοχές σε γκολ
3
Γκολ ανά αγώνα
0.00
Ασίστ ανά αγώνα
0.30

Πάσες

Συνολικές πάσες
492
Ακριβείς πάσες
408
Πάσες ανά αγώνα
49.2
Ακρίβεια πασών
82.9%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
13
Τάκλιν ανά αγώνα
0.20
Κοψίματα ανά αγώνα
1.30

Πειθαρχία

Φάουλ
9
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.90

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 25.0%
Εκτός: 75.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ασίστ/αγώνα
0.30
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
40.80
Τάκλιν/αγώνα
0.20

Mathusan Sandrakumar — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Mathusan Sandrakumar σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Mathusan Sandrakumar

Πόσα γκολ έχει ο/η Mathusan Sandrakumar;

Ο/Η Mathusan Sandrakumar έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 3 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Norway · ομάδες: Grorud

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Mathusan Sandrakumar ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
2nd Division, Group 2802
Norwegian 1st Division100
2nd Division, Group 1101

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Mathusan Sandrakumar;

Ο/Η Mathusan Sandrakumar έχει μέση βαθμολογία 7,13 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,13

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες