Matías Cóccaro | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Matías Cóccaro

Έμβλημα της ομάδας Newell's Old BoysΕπαληθευμένη ομάδαNewell's Old Boys

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Matías Cóccaro;

Ο επόμενος αγώνας του/της Matías Cóccaro είναι εναντίον του/της Instituto De Córdoba στο Liga Profesional de Fútbol, στις 08/11 και ώρα 05:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Matías Cóccaro με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Matías Cóccaro με

Ακολουθήστε τον/την Matías Cóccaro

Αποθηκεύστε τον/την Matías Cóccaro στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Matías Cóccaro

Matías Cóccaro

2G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Matías Cóccaro

Matías Cóccaro

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ι
Ι
Ν
Ι
Matías Cóccaro

Στατιστικά - Matías Cóccaro

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα57.30
Μέση βαθμολογία6.58
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.20
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.20
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.20
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα11.80
Ακρίβεια πασών69.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.60
Κοψίματα ανά αγώνα0.30
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.40
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game57.30
Βαθμολογία ανά αγώνα6.58
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.11
Γκολ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Φάουλ ανά αγώνα1.40

Σύνοψη - Matías Cóccaro

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
57.3
Μέση βαθμολογία
6.58

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.20
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
118
Ακριβείς πάσες
82
Πάσες ανά αγώνα
11.8
Ακρίβεια πασών
69.5%

Άμυνα

Τάκλιν
6
Κοψίματα
3
Τάκλιν ανά αγώνα
0.60
Κοψίματα ανά αγώνα
0.30

Πειθαρχία

Φάουλ
14
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.40

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 75.0%
Εκτός: 25.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 75.0%
Εκτός: 25.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 57.1%
Εκτός: 42.9%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
8.20
Τάκλιν/αγώνα
0.60

Matías Cóccaro — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Matías Cóccaro: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.2 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Matías Cóccaro

Πόσα γκολ έχει ο/η Matías Cóccaro;

Ο/Η Matías Cóccaro έχει 2 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Uruguay · ομάδες: Newell's Old Boys, Atlas FC

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Matías Cóccaro ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga Profesional de Fútbol920
Liga MX, Apertura100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Matías Cóccaro;

Ο/Η Matías Cóccaro έχει μέση βαθμολογία 6,58 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,58

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες