Matija Orbanić | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Matija Orbanić

Έμβλημα της ομάδας Erzurumspor FKΕπαληθευμένη ομάδαErzurumspor FK

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Matija Orbanić;

Ο επόμενος αγώνας του/της Matija Orbanić είναι εναντίον του/της Çaykur Rizespor στο Trendyol Süper Lig, στις 08/11 και ώρα 07:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Matija Orbanić με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Matija Orbanić με

Ακολουθήστε τον/την Matija Orbanić

Αποθηκεύστε τον/την Matija Orbanić στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Matija Orbanić

Matija Orbanić

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Matija Orbanić

Matija Orbanić

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Ν
Ν
Η
Matija Orbanić

Στατιστικά - Matija Orbanić

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα82.40
Μέση βαθμολογία7.06
Ποσοστό νικών ομάδας90.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα26.00
Ακρίβεια πασών86.5%
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game82.40
Βαθμολογία ανά αγώνα7.06
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Aggregated raw totalpasses Per Game26.00
Aggregated raw accuratepasses Per Game22.50
Επεμβάσεις ανά αγώνα1.70

Σύνοψη - Matija Orbanić

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
82.4
Μέση βαθμολογία
7.06

Πάσες

Συνολικές πάσες
260
Ακριβείς πάσες
225
Πάσες ανά αγώνα
26.0
Ακρίβεια πασών
86.5%

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
9 (90.0%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
1 (10.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 100.0%
Εκτός: 50.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
22.50
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.30
Κερδισμένες μονομαχίες/αγώνα
0.30

Matija Orbanić — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Matija Orbanić σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Matija Orbanić

Πόσα γκολ έχει ο/η Matija Orbanić;

Ο/Η Matija Orbanić έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

G · Croatia · ομάδες: Erzurumspor FK

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Matija Orbanić ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Trendyol 1.Lig1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Matija Orbanić;

Ο/Η Matija Orbanić έχει μέση βαθμολογία 7,06 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,06

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες