Menno Bergsen | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Menno Bergsen

Έμβλημα της ομάδας Helmond SportΕπαληθευμένη ομάδαHelmond Sport

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Menno Bergsen;

Ο επόμενος αγώνας του/της Menno Bergsen είναι εναντίον του/της FC Volendam στο Eerste Divisie, στις 06/11 και ώρα 04:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Menno Bergsen με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Menno Bergsen με

Ακολουθήστε τον/την Menno Bergsen

Αποθηκεύστε τον/την Menno Bergsen στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Menno Bergsen

Menno Bergsen

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Menno Bergsen

Menno Bergsen

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ι
Ι
Η
Η
Menno Bergsen

Στατιστικά - Menno Bergsen

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα85.70
Μέση βαθμολογία7.03
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα31.50
Ακρίβεια πασών62.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game85.70
Βαθμολογία ανά αγώνα4.22
Aggregated raw wasfouled Per Game0.10
Aggregated raw totalpasses Per Game31.50
Aggregated raw accuratepasses Per Game19.70
Τάκλιν ανά αγώνα0.10

Σύνοψη - Menno Bergsen

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
85.7
Μέση βαθμολογία
7.03

Πάσες

Συνολικές πάσες
315
Ακριβείς πάσες
197
Πάσες ανά αγώνα
31.5
Ακρίβεια πασών
62.5%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
0
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
0.00

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 30.0%
Εκτός: 10.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
19.70
Τάκλιν/αγώνα
0.10
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.10
Κερδισμένες μονομαχίες/αγώνα
0.30

Menno Bergsen — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Menno Bergsen σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Menno Bergsen

Πόσα γκολ έχει ο/η Menno Bergsen;

Ο/Η Menno Bergsen έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

G · Netherlands · ομάδες: Helmond Sport

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Menno Bergsen ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Eerste Divisie1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Menno Bergsen;

Ο/Η Menno Bergsen έχει μέση βαθμολογία 7,03 (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,03

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες