Michał Walski | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Michał Walski

Έμβλημα της ομάδας Puszcza NiepołomiceΕπαληθευμένη ομάδαPuszcza Niepołomice

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Michał Walski;

Ο επόμενος αγώνας του/της Michał Walski είναι εναντίον του/της Miedź Legnica στο Betclic 1. Liga, στις 06/11 και ώρα 02:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Michał Walski με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Michał Walski με

Ακολουθήστε τον/την Michał Walski

Αποθηκεύστε τον/την Michał Walski στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Michał Walski

Michał Walski

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Michał Walski

Michał Walski

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ι
Η
Η
Ν
Michał Walski

Στατιστικά - Michał Walski

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα69.20
Μέση βαθμολογία6.97
Ποσοστό νικών ομάδας30.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα26.10
Ακρίβεια πασών73.9%
Τάκλιν ανά αγώνα0.20
Κοψίματα ανά αγώνα1.40
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game69.20
Βαθμολογία ανά αγώνα6.27
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.02
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Φάουλ ανά αγώνα1.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.40

Σύνοψη - Michał Walski

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
69.2
Μέση βαθμολογία
6.97

Πάσες

Συνολικές πάσες
261
Ακριβείς πάσες
193
Πάσες ανά αγώνα
26.1
Ακρίβεια πασών
73.9%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
14
Τάκλιν ανά αγώνα
0.20
Κοψίματα ανά αγώνα
1.40

Πειθαρχία

Φάουλ
12
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 66.7%
Εκτός: 33.3%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.20
Ακριβείς πάσες/αγώνα
19.30
Τάκλιν/αγώνα
0.20
Κοψίματα/αγώνα
1.40

Michał Walski — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Michał Walski σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Michał Walski

Πόσα γκολ έχει ο/η Michał Walski;

Ο/Η Michał Walski έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Poland · ομάδες: Puszcza Niepołomice

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Michał Walski ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Betclic 1. Liga1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Michał Walski;

Ο/Η Michał Walski έχει μέση βαθμολογία 6,97 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,04 xG ανά αγώνα (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,97

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,04

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες