Mounir El Allouchi | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Mounir El Allouchi

Έμβλημα της ομάδας Willem II TilburgΕπαληθευμένη ομάδαWillem II Tilburg

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Mounir El Allouchi;

Ο επόμενος αγώνας του/της Mounir El Allouchi είναι εναντίον του/της PEC Zwolle στο VriendenLoterij Eredivisie, στις 06/11 και ώρα 04:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Mounir El Allouchi με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Mounir El Allouchi με

Ακολουθήστε τον/την Mounir El Allouchi

Αποθηκεύστε τον/την Mounir El Allouchi στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Mounir El Allouchi

Mounir El Allouchi

1G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
Mounir El Allouchi

Mounir El Allouchi

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Η
Ν
Ν
Ν
Mounir El Allouchi

Στατιστικά - Mounir El Allouchi

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα80.00
Μέση βαθμολογία7.01
Ποσοστό νικών ομάδας80.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.20
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα30.80
Ακρίβεια πασών80.2%
Τάκλιν ανά αγώνα0.90
Κοψίματα ανά αγώνα0.30
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.50
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game80.00
Βαθμολογία ανά αγώνα7.01
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.90
Φάουλ ανά αγώνα0.50

Σύνοψη - Mounir El Allouchi

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
80.0
Μέση βαθμολογία
7.01

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
308
Ακριβείς πάσες
247
Πάσες ανά αγώνα
30.8
Ακρίβεια πασών
80.2%

Άμυνα

Τάκλιν
9
Κοψίματα
3
Τάκλιν ανά αγώνα
0.90
Κοψίματα ανά αγώνα
0.30

Πειθαρχία

Φάουλ
5
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.50

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
8 (80.0%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
2 (20.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 54.5%
Εκτός: 45.5%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Ασίστ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.90
Ακριβείς πάσες/αγώνα
24.70

Mounir El Allouchi — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Mounir El Allouchi: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.1 γκολ και 0.1 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Mounir El Allouchi

Πόσα γκολ έχει ο/η Mounir El Allouchi;

Ο/Η Mounir El Allouchi έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Netherlands · ομάδες: Willem II Tilburg

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Mounir El Allouchi ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Eerste Divisie611
VriendenLoterij Eredivisie400

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Mounir El Allouchi;

Ο/Η Mounir El Allouchi έχει μέση βαθμολογία 7,01 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,01

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες