Nazar Voloshyn | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Nazar Voloshyn

Έμβλημα της ομάδας Dynamo KyivΕπαληθευμένη ομάδαDynamo Kyiv

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Nazar Voloshyn;

Ο επόμενος αγώνας του/της Nazar Voloshyn είναι εναντίον του/της Shakhtar Donetsk στο Ukrainian Premier League, στις 08/11 και ώρα 01:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Nazar Voloshyn με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Nazar Voloshyn με

Ακολουθήστε τον/την Nazar Voloshyn

Αποθηκεύστε τον/την Nazar Voloshyn στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Nazar Voloshyn

Nazar Voloshyn

1G 2A

τελευταίοι 10 αγώνες
Nazar Voloshyn

Nazar Voloshyn

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Ι
Ν
Η
Nazar Voloshyn

Στατιστικά - Nazar Voloshyn

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα76.50
Μέση βαθμολογία6.98
Ποσοστό νικών ομάδας40.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.30
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα29.70
Ακρίβεια πασών76.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.40
Κοψίματα ανά αγώνα0.90
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.70
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game76.50
Βαθμολογία ανά αγώνα4.19
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.16
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70

Σύνοψη - Nazar Voloshyn

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
76.5
Μέση βαθμολογία
6.98

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
2
Συμμετοχές σε γκολ
3
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.20

Πάσες

Συνολικές πάσες
297
Ακριβείς πάσες
228
Πάσες ανά αγώνα
29.7
Ακρίβεια πασών
76.8%

Άμυνα

Τάκλιν
4
Κοψίματα
9
Τάκλιν ανά αγώνα
0.40
Κοψίματα ανά αγώνα
0.90

Πειθαρχία

Φάουλ
7
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.70

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 18.2%
Εκτός: 81.8%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Ασίστ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.70
Ακριβείς πάσες/αγώνα
22.80

Nazar Voloshyn — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Nazar Voloshyn: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.1 γκολ και 0.2 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα παίκτη: στους τελευταίους 5 αγώνες, ο παίκτης σκόραρε 1 γκολ και έδωσε 1 ασίστ. Αναλύστε αυτή την τρέχουσα τάση σκοραρίσματος.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Nazar Voloshyn

Πόσα γκολ έχει ο/η Nazar Voloshyn;

Ο/Η Nazar Voloshyn έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 2 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Ukraine · ομάδες: Dynamo Kyiv, Ukraine

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Nazar Voloshyn ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Ukrainian Premier League612
UEFA Conference League200
Ukraine Cup100
World Cup Qual. UEFA100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Nazar Voloshyn;

Ο/Η Nazar Voloshyn έχει μέση βαθμολογία 6,98 (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,18 xG ανά αγώνα (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,98

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,18

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες