Nemanja Jakšić | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Nemanja Jakšić

Έμβλημα της ομάδας FK Borac Banja LukaΕπαληθευμένη ομάδαFK Borac Banja Luka

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Nemanja Jakšić;

Ο επόμενος αγώνας του/της Nemanja Jakšić είναι εναντίον του/της FK Radnik Bijeljina στο WWIN Liga BiH, στις 07/11 και ώρα 11:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Nemanja Jakšić με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Nemanja Jakšić με

Ακολουθήστε τον/την Nemanja Jakšić

Αποθηκεύστε τον/την Nemanja Jakšić στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Nemanja Jakšić

Nemanja Jakšić

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Nemanja Jakšić

Nemanja Jakšić

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Ν
Ι
Ν
Nemanja Jakšić

Στατιστικά - Nemanja Jakšić

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα85.50
Μέση βαθμολογία6.87
Ποσοστό νικών ομάδας70.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα47.40
Ακρίβεια πασών82.3%
Τάκλιν ανά αγώνα0.30
Κοψίματα ανά αγώνα0.80
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.10
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game85.50
Βαθμολογία ανά αγώνα6.87
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.08
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Φάουλ ανά αγώνα1.10
Aggregated raw wasfouled Per Game0.90

Σύνοψη - Nemanja Jakšić

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
85.5
Μέση βαθμολογία
6.87

Πάσες

Συνολικές πάσες
474
Ακριβείς πάσες
390
Πάσες ανά αγώνα
47.4
Ακρίβεια πασών
82.3%

Άμυνα

Τάκλιν
3
Κοψίματα
8
Τάκλιν ανά αγώνα
0.30
Κοψίματα ανά αγώνα
0.80

Πειθαρχία

Φάουλ
11
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.10

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
7 (70.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
2 (20.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 60.0%
Εκτός: 40.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
39.00
Τάκλιν/αγώνα
0.30
Κοψίματα/αγώνα
0.80

Nemanja Jakšić — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Nemanja Jakšić σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Nemanja Jakšić

Πόσα γκολ έχει ο/η Nemanja Jakšić;

Ο/Η Nemanja Jakšić έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Serbia · ομάδες: FK Borac Banja Luka

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Nemanja Jakšić ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
WWIN Liga BiH1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Nemanja Jakšić;

Ο/Η Nemanja Jakšić έχει μέση βαθμολογία 6,87 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,12 xG ανά αγώνα (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,87

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,12

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες