Pardal | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Pardal

Έμβλημα της ομάδας SantosΕπαληθευμένη ομάδαSantos

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Pardal;

Ο επόμενος αγώνας του/της Pardal είναι εναντίον του/της São Paulo στο Paulista, Γυναίκες, στις 17/11 και ώρα 07:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Pardal με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Pardal με

Ακολουθήστε τον/την Pardal

Αποθηκεύστε τον/την Pardal στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Pardal

Pardal

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Pardal

Pardal

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ι
Ν
Ν
Η
Pardal

Στατιστικά - Pardal

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα76.90
Μέση βαθμολογία6.67
Ποσοστό νικών ομάδας30.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα26.90
Ακρίβεια πασών83.6%
Κοψίματα ανά αγώνα1.30
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.30
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game76.90
Βαθμολογία ανά αγώνα6.00
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.10
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα1.30

Σύνοψη - Pardal

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
76.9
Μέση βαθμολογία
6.67

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
269
Ακριβείς πάσες
225
Πάσες ανά αγώνα
26.9
Ακρίβεια πασών
83.6%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
13
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
1.30

Πειθαρχία

Φάουλ
13
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.30

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 48.4%
Εκτός: 51.6%
Ποσοστό νικών
Εντός: 25.0%
Εκτός: 33.3%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
22.50
Κοψίματα/αγώνα
1.30

Pardal — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Pardal: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Pardal

Πόσα γκολ έχει ο/η Pardal;

Ο/Η Pardal έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Brazil · ομάδες: Santos, Ilya Pomazun

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Pardal ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Paulista, Feminino1010

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Pardal;

Ο/Η Pardal έχει μέση βαθμολογία 6,67 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,17 xG ανά αγώνα (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,67

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,17

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες