Răzvan Gunie | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Răzvan Gunie

Έμβλημα της ομάδας FC Bihor OradeaΕπαληθευμένη ομάδαFC Bihor Oradea

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Răzvan Gunie;

Ο επόμενος αγώνας του/της Răzvan Gunie είναι εναντίον του/της CSM Slatina στο Liga II, στις 07/11 και ώρα 07:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Răzvan Gunie με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Răzvan Gunie με

Ακολουθήστε τον/την Răzvan Gunie

Αποθηκεύστε τον/την Răzvan Gunie στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Răzvan Gunie

Răzvan Gunie

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Răzvan Gunie

Răzvan Gunie

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Ν
Ι
Η
Răzvan Gunie

Στατιστικά - Răzvan Gunie

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα13.40
Μέση βαθμολογία6.40
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα2.50
Ακρίβεια πασών52.0%
Κοψίματα ανά αγώνα0.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game13.40
Βαθμολογία ανά αγώνα4.48
Φάουλ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.20
Aggregated raw totalpasses Per Game2.50
Aggregated raw accuratepasses Per Game1.30

Σύνοψη - Răzvan Gunie

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
13.4
Μέση βαθμολογία
6.40

Πάσες

Συνολικές πάσες
25
Ακριβείς πάσες
13
Πάσες ανά αγώνα
2.5
Ακρίβεια πασών
52.0%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
1
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
0.10

Πειθαρχία

Φάουλ
2
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
2 (20.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 33.3%
Εκτός: 66.7%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 28.6%
Εκτός: 71.4%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
1.30
Κοψίματα/αγώνα
0.10
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.40
Κερδισμένες μονομαχίες/αγώνα
1.20

Răzvan Gunie — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Răzvan Gunie σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Răzvan Gunie

Πόσα γκολ έχει ο/η Răzvan Gunie;

Ο/Η Răzvan Gunie έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Romania · ομάδες: FC Bihor Oradea

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Răzvan Gunie ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga II1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Răzvan Gunie;

Ο/Η Răzvan Gunie έχει μέση βαθμολογία 6,40 (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,40

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες