Rommi Siht | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Rommi Siht

Έμβλημα της ομάδας Nõmme KaljuΕπαληθευμένη ομάδαNõmme Kalju

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Rommi Siht;

Ο επόμενος αγώνας του/της Rommi Siht είναι εναντίον του/της FCI Levadia Tallinn στο Premium Liiga, στις 07/11 και ώρα 07:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Rommi Siht με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Rommi Siht με

Ακολουθήστε τον/την Rommi Siht

Αποθηκεύστε τον/την Rommi Siht στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Rommi Siht

Rommi Siht

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Rommi Siht

Rommi Siht

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ι
Ν
Ν
Rommi Siht

Στατιστικά - Rommi Siht

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα84.00
Μέση βαθμολογία7.01
Ποσοστό νικών ομάδας80.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα31.00
Ακρίβεια πασών77.1%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Κοψίματα ανά αγώνα1.60
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.50
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game84.00
Βαθμολογία ανά αγώνα6.31
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.17
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Φάουλ ανά αγώνα0.50
Aggregated raw wasfouled Per Game0.90

Σύνοψη - Rommi Siht

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
84.0
Μέση βαθμολογία
7.01

Πάσες

Συνολικές πάσες
310
Ακριβείς πάσες
239
Πάσες ανά αγώνα
31.0
Ακρίβεια πασών
77.1%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
16
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
1.60

Πειθαρχία

Φάουλ
5
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.50

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
8 (80.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
1 (10.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 36.4%
Εκτός: 63.6%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
23.90
Τάκλιν/αγώνα
0.10
Κοψίματα/αγώνα
1.60

Rommi Siht — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Rommi Siht σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Rommi Siht

Πόσα γκολ έχει ο/η Rommi Siht;

Ο/Η Rommi Siht έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Estonia · ομάδες: Nõmme Kalju

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Rommi Siht ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Premium Liiga1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Rommi Siht;

Ο/Η Rommi Siht έχει μέση βαθμολογία 7,01 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,24 xG ανά αγώνα (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,01

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,24

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες