Rory Brown | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Rory Brown

Έμβλημα της ομάδας Solihull MoorsΕπαληθευμένη ομάδαSolihull Moors

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Rory Brown;

Ο επόμενος αγώνας του/της Rory Brown είναι εναντίον του/της Sutton United στο National League, στις 14/11 και ώρα 12:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Rory Brown με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Rory Brown με

Ακολουθήστε τον/την Rory Brown

Αποθηκεύστε τον/την Rory Brown στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Rory Brown

Rory Brown

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Rory Brown

Rory Brown

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Η
Ν
Ι
Rory Brown

Στατιστικά - Rory Brown

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα90.00
Μέση βαθμολογία7.02
Ποσοστό νικών ομάδας50.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα21.70
Ακρίβεια πασών80.2%
Κοψίματα ανά αγώνα1.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.00
Βαθμολογία ανά αγώνα7.02
Φάουλ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.30
Aggregated raw totalpasses Per Game21.70
Aggregated raw accuratepasses Per Game17.40

Σύνοψη - Rory Brown

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
90.0
Μέση βαθμολογία
7.02

Πάσες

Συνολικές πάσες
217
Ακριβείς πάσες
174
Πάσες ανά αγώνα
21.7
Ακρίβεια πασών
80.2%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
15
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
1.50

Πειθαρχία

Φάουλ
2
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 42.9%
Εκτός: 37.5%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
17.40
Κοψίματα/αγώνα
1.50
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.50
Κερδισμένες μονομαχίες/αγώνα
0.80

Rory Brown — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Rory Brown σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Rory Brown

Πόσα γκολ έχει ο/η Rory Brown;

Ο/Η Rory Brown έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

G · Ireland · ομάδες: Coleraine FC

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Rory Brown ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
NIFL Premiership1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Rory Brown;

Ο/Η Rory Brown έχει μέση βαθμολογία 7,02 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,02

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες