Sebastián Arancibia | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Sebastián Arancibia

Έμβλημα της ομάδας Universidad CatólicaΕπαληθευμένη ομάδαUniversidad Católica

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Sebastián Arancibia;

Ο επόμενος αγώνας του/της Sebastián Arancibia είναι εναντίον του/της Unión La Calera στο Liga de Primera, στις 25/10 και ώρα 03:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Sebastián Arancibia με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Sebastián Arancibia με

Ακολουθήστε τον/την Sebastián Arancibia

Αποθηκεύστε τον/την Sebastián Arancibia στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Sebastián Arancibia

Sebastián Arancibia

0G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
Sebastián Arancibia

Sebastián Arancibia

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ν
Ι
Ν
Η
Sebastián Arancibia

Στατιστικά - Sebastián Arancibia

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα75.90
Μέση βαθμολογία6.90
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα27.80
Ακρίβεια πασών78.8%
Τάκλιν ανά αγώνα1.80
Κοψίματα ανά αγώνα0.70
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.30
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game75.90
Βαθμολογία ανά αγώνα4.83
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.30
Aggregated raw wasfouled Per Game0.90

Σύνοψη - Sebastián Arancibia

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
75.9
Μέση βαθμολογία
6.90

Γκολ & ασίστ

Γκολ
0
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.00
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
278
Ακριβείς πάσες
219
Πάσες ανά αγώνα
27.8
Ακρίβεια πασών
78.8%

Άμυνα

Τάκλιν
18
Κοψίματα
7
Τάκλιν ανά αγώνα
1.80
Κοψίματα ανά αγώνα
0.70

Πειθαρχία

Φάουλ
3
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.30

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
1 (10.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 66.7%
Εκτός: 33.3%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 64.5%
Εκτός: 35.5%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ασίστ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
21.90
Τάκλιν/αγώνα
1.80

Sebastián Arancibia — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Sebastián Arancibia σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Sebastián Arancibia

Πόσα γκολ έχει ο/η Sebastián Arancibia;

Ο/Η Sebastián Arancibia έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Chile · ομάδες: Universidad Católica

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Sebastián Arancibia ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga de Primera601
CONMEBOL Libertadores400

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Sebastián Arancibia;

Ο/Η Sebastián Arancibia έχει μέση βαθμολογία 6,90 (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,90

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες