Stefane Pereira | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Stefane Pereira

Έμβλημα της ομάδας SantosΕπαληθευμένη ομάδαSantos

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Stefane Pereira;

Ο επόμενος αγώνας του/της Stefane Pereira είναι εναντίον του/της São Paulo στο Paulista, Γυναίκες, στις 17/11 και ώρα 07:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Stefane Pereira με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Stefane Pereira με

Ακολουθήστε τον/την Stefane Pereira

Αποθηκεύστε τον/την Stefane Pereira στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Stefane Pereira

Stefane Pereira

0G 0A

τελευταίοι 3 αγώνες
Stefane Pereira

Stefane Pereira

Παίκτης
3 αγώνες
Η
Ι
Η
Stefane Pereira

Στατιστικά - Stefane Pereira

Όλοι οι 3 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε3
Μέσα λεπτά ανά αγώνα90.00
Μέση βαθμολογία7.03
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα24.70
Ακρίβεια πασών63.5%
Κοψίματα ανά αγώνα1.67
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.00
Βαθμολογία ανά αγώνα7.03
Aggregated raw wasfouled Per Game0.33
Aggregated raw totalpasses Per Game24.67
Aggregated raw accuratepasses Per Game15.67
Επεμβάσεις ανά αγώνα4.67

Σύνοψη - Stefane Pereira

Αγώνες
3
Μέσα λεπτά
90.0
Μέση βαθμολογία
7.03

Πάσες

Συνολικές πάσες
74
Ακριβείς πάσες
47
Πάσες ανά αγώνα
24.7
Ακρίβεια πασών
63.5%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
1.67

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
0 (0.0%)
Ισοπαλίες
1 (33.3%)
Ήττες
2 (66.7%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ποσοστό νικών
Εντός: 0.0%
Εκτός: 0.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
15.67
Κοψίματα/αγώνα
1.67
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.33
Κερδισμένες μονομαχίες/αγώνα
0.33

Stefane Pereira — Στατιστικά

τελευταίοι 3 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Stefane Pereira σε 3 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

3 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 3 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 3 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 3 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 3 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Stefane Pereira

Πόσα γκολ έχει ο/η Stefane Pereira;

Ο/Η Stefane Pereira έχει 0 γκολ σε 3 αγώνες (όλοι οι 3 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

G · Brazil · ομάδες: Santos

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 3 αγώνες).

Γκολ του/της Stefane Pereira ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Paulista, Feminino300

Παίκτες