Ventsislav Kerchev | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ventsislav Kerchev

Έμβλημα της ομάδας Cherno More VarnaΕπαληθευμένη ομάδαCherno More Varna

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Ventsislav Kerchev;

Ο επόμενος αγώνας του/της Ventsislav Kerchev είναι εναντίον του/της Slavia Sofia στο Parva Liga, στις 07/11 και ώρα 11:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Ventsislav Kerchev με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ventsislav Kerchev με

Ακολουθήστε τον/την Ventsislav Kerchev

Αποθηκεύστε τον/την Ventsislav Kerchev στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Ventsislav Kerchev

Ventsislav Kerchev

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Ventsislav Kerchev

Ventsislav Kerchev

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ν
Ι
Η
Η
Ventsislav Kerchev

Στατιστικά - Ventsislav Kerchev

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα90.00
Μέση βαθμολογία7.02
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα45.40
Ακρίβεια πασών75.1%
Κοψίματα ανά αγώνα2.60
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.00
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.00
Βαθμολογία ανά αγώνα6.32
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.17
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Φάουλ ανά αγώνα1.00
Aggregated raw wasfouled Per Game0.90

Σύνοψη - Ventsislav Kerchev

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
90.0
Μέση βαθμολογία
7.02

Πάσες

Συνολικές πάσες
454
Ακριβείς πάσες
341
Πάσες ανά αγώνα
45.4
Ακρίβεια πασών
75.1%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
26
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
2.60

Πειθαρχία

Φάουλ
10
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.00

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 71.4%
Εκτός: 28.6%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 33.3%
Εκτός: 66.7%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.40
Ακριβείς πάσες/αγώνα
34.10
Κοψίματα/αγώνα
2.60
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
2.40

Ventsislav Kerchev — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Ventsislav Kerchev σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ventsislav Kerchev

Πόσα γκολ έχει ο/η Ventsislav Kerchev;

Ο/Η Ventsislav Kerchev έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Bulgaria · ομάδες: Cherno More Varna, FK Dobrudzha Dobrich

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Ventsislav Kerchev ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Parva Liga1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Ventsislav Kerchev;

Ο/Η Ventsislav Kerchev έχει μέση βαθμολογία 7,02 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,33 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,02

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,33

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες