Στατιστικά πρωταθλήματος για το Primera Galicia Primera Galicia 25/26

Το Primera Galicia Primera Galicia 25/26 έχει μέσο όρο 3,24 γκολ ανά αγώνα σε 756 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 72 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 62,5% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 51,4% με γκολ και από τις δύο ομάδες.

Μέσοι όροι σεζόν

  • Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 3,24 (756 αγώνες στη βαθμολογία)
  • Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 2449
  • Ομάδες στη βαθμολογία: 108
  • Over 2.5 γκολ: 62,5% (72 ολοκληρωμένοι αγώνες)
  • Over 1.5 γκολ: 83,3%
  • Over 3.5 γκολ: 34,7%
  • Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 51,4%
  • Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 58,3% / 20,8% / 20,8%

Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα

Μέσος όρος γκολ υπέρ και κατά κάθε ομάδας στο Primera Galicia.
ΟμάδαΑΓκολ/αγώναΓκολ κατά/αγώνα
CD Caldelas24,000,00
SCD Atlántida Matamá24,001,00
SD Juvenil de Ponteareas23,500,00
UD Mos23,501,50
CD Muiños23,001,00
CD Velle23,003,00
SD Amanecer23,000,50
CD Arcade23,001,00
Sporting Guardés23,000,50
UD Ribera23,001,50
SD Chantada122,920,58
Ribadeo FC122,500,92
Verín CF22,501,50
ACD Polígono San Cibrao22,500,50
CD Maceda22,503,00
San Martín CF22,501,00
Marín CF22,501,00
Cordeiro CF22,501,50
Abanqueiro SD22,503,00
CSD Arzúa332,390,91
Olímpico de Rutis CF332,211,42
AD Club do Mar de Caión332,181,06
SDC Galicia de Mugardos332,150,97
UD Carral332,121,12
SR San Xoan de Calo332,091,27
SDC Residencia122,080,75
SD Nogueira de Ramuin22,001,00
SCD Ponte Caldelas22,000,50
Campo Lameiro CD22,001,50
Gondomar CF22,000,00
Caselas FC22,002,50
CCD Queixas331,971,79
CF Boimorto331,942,03
Cedeira SD331,911,76
CF Cire de Melide331,911,67
SC Meicende331,820,79
Bertamiráns FC331,821,15
Vizoño SD331,821,45
Sporting Cambre331,791,79
Eume Deportivo331,791,39
Praiña SC331,731,42
Sporting Coruñés SD331,701,94
SCD Milagrosa121,671,08
Imperator OAR331,641,91
SD Cacheiras331,641,03
Orillamar SD331,611,06
Oza Juvenil SD331,612,52
Club Atlético Escairón121,581,25
Racing San Lorenzo CF331,582,09
CF Muxía331,551,21
SD Castriz331,551,79
CCRD de Perlío331,521,76
SD Tordoia331,521,45
Club Chantada Atlético121,501,75
Antela FC B21,500,50
Sporting Carballiño21,500,50
A Peroxa CF21,502,50
Flavia SD21,501,50
CD Ribadumia21,501,50
Domaio FC21,501,00
Club Racing de Castrelos FC21,501,50
CCD Chaín21,502,00
Racing Club Villalbés B121,421,67
ED Lourenzá121,422,17
Meirás CF331,361,27
Relámpago de Elviña SD331,361,61
SD Monterroso121,331,08
CD Foz121,332,17
Ural Español CF331,302,27
Bastavales UD331,271,85
Camariñas FC331,272,24
Club Torre SD331,211,67
SD Outeiro de Rei121,171,67
Taboada CF121,171,58
UD Xove Lago121,172,08
CD Marte331,151,64
CD Castro121,081,00
CD Guntín121,081,00
SD Oural121,081,92
Iberia CF121,081,67
CD As Pontes331,062,42
CD Córgomo Vilamartín21,001,00
SD Melias21,002,50
CD Unión21,000,50
Marcón Atlético CF21,001,50
CD Sport Team Estrada21,002,00
Atlético Cuntis CF21,002,00
SD Agolada21,002,50
Caldas CF21,002,50
UDC Vilaboa21,003,50
Tomiño FC21,003,00
UVCD Candeán21,004,50
SD Fisterra330,972,64
SD Esteirana330,762,88
CD Santaballés120,671,92
CD La Purísima20,500,00
CD Allaríz20,500,50
Maside FC20,501,50
CF Loñoá20,501,00
CF Monterrei20,501,00
CD Brollón20,502,50
SD Valiño20,503,00
Unión Dena CF20,503,00
Club Rápido de Bouzas20,501,00
AD Vila do Corpus20,502,00
Progresista CF20,502,50
Goián CF20,506,50
Francelos FC20,001,50

Η βαθμολογία ενημερώθηκε 14/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 72 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία