Στατιστικά πρωταθλήματος για το Second Division - Promotion Playoff 2025
Το Second Division - Promotion Playoff 2025 έχει μέσο όρο 2,84 γκολ ανά αγώνα σε 50 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 50 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 52,0% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 42,0% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 2,84 (50 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 142
- Ομάδες στη βαθμολογία: 22
- Over 2.5 γκολ: 52,0% (50 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 76,0%
- Over 3.5 γκολ: 30,0%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 42,0%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 36,0% / 16,0% / 48,0%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Al Sahel FC | 4 | 3,75 | 1,50 |
| Al Salam Bousurra | 4 | 2,75 | 0,75 |
| Al Ajdabi SC | 5 | 2,40 | 0,00 |
| Al Sodoud SC | 5 | 2,20 | 0,60 |
| Al Nojoum Derna | 5 | 2,00 | 0,60 |
| Nojoum Karkoura SC | 5 | 1,80 | 0,20 |
| Shuhada Abduljalil | 4 | 1,75 | 1,50 |
| Al Shabiba Surman SC | 4 | 1,75 | 0,00 |
| Senussi University Club | 5 | 1,60 | 1,40 |
| Al Huda SC | 4 | 1,50 | 2,00 |
| Abu Milyana SC | 4 | 1,50 | 0,50 |
| Fursan Al Waha | 5 | 1,20 | 1,20 |
| Al Sohoul SC | 5 | 1,20 | 1,80 |
| Al Wahat SC | 5 | 1,00 | 0,80 |
| Al Esteqlal Benghazi SC | 5 | 1,00 | 1,40 |
| Al Shoulla Sirte SC | 5 | 0,80 | 3,20 |
| Al Awset AC | 4 | 0,75 | 4,75 |
| El Alamein SC | 4 | 0,75 | 1,00 |
| Marma SC | 5 | 0,60 | 3,00 |
| Al Ola Samnou SC | 4 | 0,50 | 1,75 |
| Al Najm Tazirbu SC | 5 | 0,40 | 2,00 |
| Al Salam Sabha SC | 4 | 0,25 | 1,50 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 12/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 50 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία