Al Batin 3 vs 1 Al Faisaly

Nomes oficiais dos clubes: Al-Batin e Al-Faisaly.

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 7 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
3
:
1
D
HT 1-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.10τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Al Batin
20%2Ν 4Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Al Faisaly
10%1Ν 3Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Al Batin
4
Ισοπαλίες
3
Νίκες Al Faisaly
3
Μέσος όρος γκολ
3.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
70%
30%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Al Batin
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Al Batin
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Al Batin
4
Ισοπαλίες
3
Νίκες Al Faisaly
3
Μέσος όρος γκολ
3.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
70%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
30%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
70%
30%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Al Batin
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Al Batin
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Al Batin — τελευταίοι 5 αγώνες

Saudi 1st Division|Τρι 10/12/24 09:00
Ολοκληρώθηκε
Al Batin
Έμβλημα της ομάδας Al Batin
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ohod
Ohod
Saudi 1st Division|Τετ 04/12/24 09:20
Ολοκληρώθηκε
Al-Tai
Έμβλημα της ομάδας Al-Tai
5
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Al Batin
Al Batin
Saudi 1st Division|Τρι 26/11/24 09:40
Ολοκληρώθηκε
Neom SC
Έμβλημα της ομάδας Neom SC
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Al Batin
Al Batin
Saudi 1st Division|Τετ 20/11/24 09:15
Ολοκληρώθηκε
AL-Arabi (SA)
Έμβλημα της ομάδας AL-Arabi (SA)
2
:
2
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας Al Batin
Al Batin
Saudi 1st Division|Παρ 08/11/24 11:45
Ολοκληρώθηκε
Al Batin
Έμβλημα της ομάδας Al Batin
0
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Al-Bukiryah FC
Al-Bukiryah FC
Σελίδα 1 από 2

Al Faisaly — τελευταίοι 5 αγώνες

Saudi 1st Division|Δευ 09/12/24 12:20
Ολοκληρώθηκε
Jeddah Club
Έμβλημα της ομάδας Jeddah Club
2
:
3
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Al Faisaly
Al Faisaly
Saudi 1st Division|Δευ 02/12/24 09:10
Ολοκληρώθηκε
Al Faisaly
Έμβλημα της ομάδας Al Faisaly
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Al-Jandal
Al-Jandal
Saudi 1st Division|Δευ 25/11/24 09:10
Ολοκληρώθηκε
Al Faisaly
Έμβλημα της ομάδας Al Faisaly
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Al-Safa
Al-Safa
Saudi 1st Division|Παρ 08/11/24 13:15
Ολοκληρώθηκε
AL-Arabi (SA)
Έμβλημα της ομάδας AL-Arabi (SA)
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Al Faisaly
Al Faisaly
Saudi 1st Division|Κυρ 03/11/24 13:15
Ολοκληρώθηκε
Al Faisaly
Έμβλημα της ομάδας Al Faisaly
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Al-Bukiryah FC
Al-Bukiryah FC
Σελίδα 1 από 2

Al Batin εναντίον Al Faisaly — ιστορικό H2H

Saudi 1st Division|Κυρ 10/03/24 10:00
Ολοκληρώθηκε
Al-Faisaly
Έμβλημα της ομάδας Al-Faisaly
1
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Al-Batin
Al-Batin
Saudi 1st Division|Δευ 23/10/23 13:50
Ολοκληρώθηκε
Al-Batin
Έμβλημα της ομάδας Al-Batin
2
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Al-Faisaly
Al-Faisaly
Saudi Pro League|Κυρ 27/02/22 09:50
Ολοκληρώθηκε
Al-Batin
Έμβλημα της ομάδας Al-Batin
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Al-Faisaly
Al-Faisaly
Saudi Pro League|Παρ 01/10/21 12:25
Ολοκληρώθηκε
Al-Faisaly
Έμβλημα της ομάδας Al-Faisaly
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Al-Batin
Al-Batin
King's Cup|Δευ 15/03/21 12:45
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ενδεκάδες για το Al Batin - Al Faisaly

Βασική ενδεκάδα και αναπληρωματικοί για το Al Batin - Al Faisaly, με αριθμούς φανέλας και θέσεις — δεδομένα που καταγράφηκαν στις 26/11/2025.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Al Batin και Al Faisaly;

Ιστορικό μεταξύ Al Batin και Al Faisaly: 10 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 31 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,10 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 70,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 10/03/2024 às 07:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Al Batin
4
Ισοπαλίες
3
Νίκες Al Faisaly
3
Γκολ στο ιστορικό
31
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,10

Μεγαλύτερες νίκες

  • Al Batin: Al Batin 3 x 1 Al Faisaly
  • Al Faisaly: Al Batin 0 x 2 Al Faisaly

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Al Batin 3 x 1 Al Faisaly
  2. Al Batin 2 x 2 Al Faisaly
  3. Al Batin 1 x 0 Al Faisaly
  4. Al Batin 2 x 2 Al Faisaly
  5. Al Batin 1 x 2 Al Faisaly
  6. Al Batin 0 x 2 Al Faisaly
  7. Al Batin 1 x 2 Al Faisaly
  8. Al Batin 2 x 0 Al Faisaly
  9. Al Batin 2 x 2 Al Faisaly
  10. Al Batin 3 x 1 Al Faisaly

Γκολ ανά ημίχρονο — Al Batin x Al Faisaly

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 55,6%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 77,8% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Al Batin x Al Faisaly — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Al-Batin - Al-Faisaly, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Al-Batin σημείωσε 1 νίκες, 5 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 9 γκολ υπέρ και 17 κατά. Η ομάδα Al-Faisaly είχε 2 νίκες, 4 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 11 γκολ υπέρ και 18 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Al-Batin έχει ποσοστό νικών 10% με μέσο όρο 0.9 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Al-Faisaly έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Al-Batin νίκησε 4 φορές, η Al-Faisaly νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Al-Batin έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Al-Faisaly έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 2.1 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.2 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% των αγώνων.