Asd Soccer Montalto 4 vs 1 Asd Cotronei Calcio

Nomes oficiais dos clubes: A.S.D. Soccer Montalto e A.S.D. Cotronei Calcio.

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
4
:
1
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.50τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Asd Soccer Montalto
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Asd Cotronei Calcio
30%3Ν 0Ι 7Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Asd Soccer Montalto
3
Ισοπαλίες
1
Νίκες Asd Cotronei Calcio
2
Μέσος όρος γκολ
3.5

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
83.3%
16.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Asd Soccer Montalto
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
16.7%
-2.5
33.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Asd Soccer Montalto
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Asd Soccer Montalto
3
Ισοπαλίες
1
Νίκες Asd Cotronei Calcio
2
Μέσος όρος γκολ
3.5

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
83.3%
16.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Asd Soccer Montalto
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
16.7%
-2.5
33.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Asd Soccer Montalto
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Asd Soccer Montalto — τελευταίοι 5 αγώνες

Promozione Calabria|Κυρ 13/09/26 13:30
Ολοκληρώθηκε
Coppa Italia Dilettanti Calabria|Κυρ 30/08/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Prima Categoria Calabria|Κυρ 17/05/26 13:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Asd Cotronei Calcio — τελευταίοι 5 αγώνες

Promozione Calabria|Κυρ 13/09/26 13:30
Ολοκληρώθηκε
Coppa Italia Dilettanti Calabria|Κυρ 30/08/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Promozione Calabria|Κυρ 10/05/26 13:30
Ολοκληρώθηκε
Promozione Calabria|Κυρ 19/04/26 13:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Asd Soccer Montalto εναντίον Asd Cotronei Calcio — ιστορικό H2H

Promozione Calabria|Κυρ 02/03/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Promozione Calabria|Κυρ 03/11/24 10:30
Ολοκληρώθηκε
Promozione Calabria|Κυρ 07/01/24 10:30
Ολοκληρώθηκε
Promozione Calabria|Κυρ 17/09/23 10:30
Ολοκληρώθηκε
Promozione Calabria|Κυρ 26/02/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Asd Soccer Montalto και Asd Cotronei Calcio;

Ιστορικό μεταξύ Asd Soccer Montalto και Asd Cotronei Calcio: 6 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 21 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,50 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 02/03/2025 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Asd Soccer Montalto
3
Ισοπαλίες
1
Νίκες Asd Cotronei Calcio
2
Γκολ στο ιστορικό
21
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,50

Μεγαλύτερες νίκες

  • Asd Soccer Montalto: Asd Soccer Montalto 4 x 0 Asd Cotronei Calcio
  • Asd Cotronei Calcio: Asd Soccer Montalto 0 x 2 Asd Cotronei Calcio

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Asd Soccer Montalto 2 x 2 Asd Cotronei Calcio
  2. Asd Soccer Montalto 1 x 2 Asd Cotronei Calcio
  3. Asd Soccer Montalto 2 x 1 Asd Cotronei Calcio
  4. Asd Soccer Montalto 4 x 1 Asd Cotronei Calcio
  5. Asd Soccer Montalto 0 x 2 Asd Cotronei Calcio
  6. Asd Soccer Montalto 4 x 0 Asd Cotronei Calcio

Γκολ ανά ημίχρονο — Asd Soccer Montalto x Asd Cotronei Calcio

  • 1ο ημίχρονο (3 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,67 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 66,7%
  • 2ο ημίχρονο (3 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Asd Soccer Montalto x Asd Cotronei Calcio — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης A.S.D. Soccer Montalto - A.S.D. Cotronei Calcio, με 7 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα A.S.D. Soccer Montalto έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα A.S.D. Cotronei Calcio έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 7 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η A.S.D. Soccer Montalto νίκησε 3 φορές, η A.S.D. Cotronei Calcio νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η A.S.D. Soccer Montalto έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η A.S.D. Cotronei Calcio έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.71 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 85.7% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 71% των αγώνων.