B71 Sandoy 7 vs 1 B36 Torshavn Ii

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
7
:
1
D
HT 3-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.90τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — B71 Sandoy
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — B36 Torshavn Ii
40%4Ν 1Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες B71 Sandoy
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες B36 Torshavn Ii
4
Μέσος όρος γκολ
3.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
100%
0%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
10%
-2.5
20%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες B71 Sandoy
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες B36 Torshavn Ii
4
Μέσος όρος γκολ
3.9

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
80%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
20%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
100%
0%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
10%
-2.5
20%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

B71 Sandoy — τελευταίοι 5 αγώνες

Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 13/05/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας NSÍ Runavík
NSÍ Runavík
Faroe Islands 1. Deild|Πεμ 04/05/23 15:30
Ολοκληρώθηκε
Víkingur Gøta II
Έμβλημα της ομάδας Víkingur Gøta II
2
:
4
Ημίχρονο: 1-3
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 29/04/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας HB Tórshavn II
HB Tórshavn II
Faroe Islands 1. Deild|Τρι 25/04/23 15:15
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
6
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας B68 Toftir II
B68 Toftir II
Faroe Islands Cup|Παρ 21/04/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Skála ÍF
Έμβλημα της ομάδας Skála ÍF
3
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Σελίδα 1 από 2

B36 Torshavn Ii — τελευταίοι 5 αγώνες

Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 13/05/23 09:00
Ολοκληρώθηκε
B36 Torshavn Ii
Έμβλημα της ομάδας B36 Torshavn Ii
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Hoyvi­k
FC Hoyvi­k
Faroe Islands 1. Deild|Πεμ 04/05/23 14:00
Ολοκληρώθηκε
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 29/04/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
B68 Toftir II
Έμβλημα της ομάδας B68 Toftir II
0
:
5
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας B36 Torshavn Ii
B36 Torshavn Ii
Faroe Islands 1. Deild|Τρι 25/04/23 16:00
Ολοκληρώθηκε
HB Tórshavn II
Έμβλημα της ομάδας HB Tórshavn II
4
:
4
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας B36 Torshavn Ii
B36 Torshavn Ii
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 15/04/23 09:00
Ολοκληρώθηκε
B36 Torshavn Ii
Έμβλημα της ομάδας B36 Torshavn Ii
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας NSÍ Runavík
NSÍ Runavík
Σελίδα 1 από 2

B71 Sandoy εναντίον B36 Torshavn Ii — ιστορικό H2H

Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 01/04/23 13:30
Ολοκληρώθηκε
B36 Tórshavn II
Έμβλημα της ομάδας B36 Tórshavn II
1
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 01/10/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
B36 Tórshavn II
Έμβλημα της ομάδας B36 Tórshavn II
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 06/08/22 10:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας B36 Tórshavn II
B36 Tórshavn II
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 02/04/22 12:30
Ολοκληρώθηκε
B36 Tórshavn II
Έμβλημα της ομάδας B36 Tórshavn II
0
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 11/09/21 11:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
3
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας B36 Tórshavn II
B36 Tórshavn II
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ B71 Sandoy και B36 Torshavn Ii;

Ιστορικό μεταξύ B71 Sandoy και B36 Torshavn Ii: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 39 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,90 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 80,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 01/04/2023 às 10:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες B71 Sandoy
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες B36 Torshavn Ii
4
Γκολ στο ιστορικό
39
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,90

Μεγαλύτερες νίκες

  • B71 Sandoy: B71 Sandoy 4 x 0 B36 Torshavn Ii
  • B36 Torshavn Ii: B71 Sandoy 2 x 4 B36 Torshavn Ii

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. B71 Sandoy 2 x 1 B36 Torshavn Ii
  2. B71 Sandoy 3 x 1 B36 Torshavn Ii
  3. B71 Sandoy 2 x 2 B36 Torshavn Ii
  4. B71 Sandoy 3 x 0 B36 Torshavn Ii
  5. B71 Sandoy 3 x 1 B36 Torshavn Ii
  6. B71 Sandoy 2 x 4 B36 Torshavn Ii
  7. B71 Sandoy 1 x 2 B36 Torshavn Ii
  8. B71 Sandoy 1 x 3 B36 Torshavn Ii
  9. B71 Sandoy 4 x 0 B36 Torshavn Ii
  10. B71 Sandoy 1 x 3 B36 Torshavn Ii

Γκολ ανά ημίχρονο — B71 Sandoy x B36 Torshavn Ii

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 55,6%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 77,8%

B71 Sandoy x B36 Torshavn Ii — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης B71 Sandoy - B36 Tórshavn II, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα B71 Sandoy έχει ποσοστό νικών 80% με μέσο όρο 3.4 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα B36 Tórshavn II έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η B71 Sandoy νίκησε 6 φορές, η B36 Tórshavn II νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η B71 Sandoy έχει ποσοστό νικών 90% με μέσο όρο 4.5 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η B36 Tórshavn II έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 2.2 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 4.4 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 90% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.