B71 Sandoy 2 vs 1 Skala If

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
1
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.44τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — B71 Sandoy
70%7Ν 2Ι 1Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Skala If
80%8Ν 1Ι 1Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες B71 Sandoy
2
Ισοπαλίες
1
Νίκες Skala If
6
Μέσος όρος γκολ
3.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
22.2%
77.8%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
11.1%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες B71 Sandoy
2
Ισοπαλίες
1
Νίκες Skala If
6
Μέσος όρος γκολ
3.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
44%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
56%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
22.2%
77.8%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
11.1%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

B71 Sandoy
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

B71 Sandoy — τελευταίοι 5 αγώνες

Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 27/09/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
7
:
1
Ημίχρονο: 3-1
Έμβλημα της ομάδας 07 Vestur Sørvágur II
07 Vestur Sørvágur II
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 20/09/25 09:00
Ολοκληρώθηκε
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 13/09/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
5
:
2
Ημίχρονο: 3-1
Έμβλημα της ομάδας NSÍ Runavík II
NSÍ Runavík II
Faroe Islands 1. Deild|Πεμ 28/08/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
4
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας EB/Streymur II
EB/Streymur II
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 23/08/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Víkingur Gøta II
Έμβλημα της ομάδας Víkingur Gøta II
3
:
3
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Σελίδα 1 από 2

Skala If — τελευταίοι 5 αγώνες

Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 27/09/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Skala If
Έμβλημα της ομάδας Skala If
5
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Víkingur Gøta II
Víkingur Gøta II
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 20/09/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
07 Vestur Sørvágur II
Έμβλημα της ομάδας 07 Vestur Sørvágur II
0
:
4
Ημίχρονο: 0-3
Έμβλημα της ομάδας Skala If
Skala If
Faroe Islands 1. Deild|Κυρ 14/09/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Faroe Islands 1. Deild|Πεμ 28/08/25 16:00
Ολοκληρώθηκε
NSÍ Runavík II
Έμβλημα της ομάδας NSÍ Runavík II
0
:
9
Ημίχρονο: 0-4
Έμβλημα της ομάδας Skala If
Skala If
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 23/08/25 10:15
Ολοκληρώθηκε
B36 Tórshavn II
Έμβλημα της ομάδας B36 Tórshavn II
1
:
4
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Skala If
Skala If
Σελίδα 1 από 2

B71 Sandoy εναντίον Skala If — ιστορικό H2H

Faroe Islands 1. Deild|Κυρ 10/08/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Skála ÍF
Skála ÍF
Faroe Islands 1. Deild|Πεμ 03/04/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Skála ÍF
Έμβλημα της ομάδας Skála ÍF
3
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Faroe Islands 1. Deild|Σαβ 26/08/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
B71 Sandoy
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
5
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Skála ÍF
Skála ÍF
Faroe Islands 1. Deild|Δευ 29/05/23 11:30
Ολοκληρώθηκε
Skála ÍF
Έμβλημα της ομάδας Skála ÍF
5
:
1
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Faroe Islands Cup|Παρ 21/04/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Skála ÍF
Έμβλημα της ομάδας Skála ÍF
3
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας B71 Sandoy
B71 Sandoy
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ B71 Sandoy και Skala If;

Ιστορικό μεταξύ B71 Sandoy και Skala If: 9 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 31 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,44 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 44,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 10/08/2025 às 09:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες B71 Sandoy
2
Ισοπαλίες
1
Νίκες Skala If
6
Γκολ στο ιστορικό
31
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,44

Μεγαλύτερες νίκες

  • B71 Sandoy: B71 Sandoy 5 x 0 Skala If
  • Skala If: B71 Sandoy 1 x 5 Skala If

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. B71 Sandoy 1 x 0 Skala If
  2. B71 Sandoy 1 x 3 Skala If
  3. B71 Sandoy 5 x 0 Skala If
  4. B71 Sandoy 1 x 5 Skala If
  5. B71 Sandoy 1 x 3 Skala If
  6. B71 Sandoy 0 x 2 Skala If
  7. B71 Sandoy 1 x 1 Skala If
  8. B71 Sandoy 0 x 4 Skala If
  9. B71 Sandoy 0 x 3 Skala If

Γκολ ανά ημίχρονο — B71 Sandoy x Skala If

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,11 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 22,2%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 55,6%

B71 Sandoy x Skala If — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης B71 Sandoy - Skála ÍF, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα B71 Sandoy σημείωσε 8 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες, με 34 γκολ υπέρ και 11 κατά. Η ομάδα Skála ÍF είχε 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 19 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα B71 Sandoy έχει ποσοστό νικών 80% με μέσο όρο 3.4 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Skála ÍF έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η B71 Sandoy νίκησε 2 φορές, η Skála ÍF νίκησε 7 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η B71 Sandoy έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες. Η Skála ÍF έχει 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η B71 Sandoy έχει ποσοστό νικών 90% με μέσο όρο 4.5 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Skála ÍF έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.9 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.4 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 70% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων.