Benfica Castelo Branco 1 vs 0 Sertanense

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
1
:
0
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.40τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Benfica Castelo Branco
20%2Ν 4Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sertanense
30%3Ν 3Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Benfica Castelo Branco
2
Ισοπαλίες
6
Νίκες Sertanense
2
Μέσος όρος γκολ
2.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90%
10%
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Benfica Castelo Branco
2
Ισοπαλίες
6
Νίκες Sertanense
2
Μέσος όρος γκολ
2.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
70%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
30%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90%
10%
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Benfica Castelo Branco — τελευταίοι 5 αγώνες

Campeonato de Portugal|Κυρ 06/04/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Campeonato de Portugal|Σαβ 29/03/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας AC Marinhense
AC Marinhense
Campeonato de Portugal|Κυρ 16/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
GD Peniche
Έμβλημα της ομάδας GD Peniche
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 09/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Campeonato de Portugal|Κυρ 02/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας CD Alcains
CD Alcains
Σελίδα 1 από 2

Sertanense — τελευταίοι 5 αγώνες

Campeonato de Portugal|Κυρ 06/04/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
3
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας CD Alcains
CD Alcains
Campeonato de Portugal|Σαβ 29/03/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
CF Marialvas
Έμβλημα της ομάδας CF Marialvas
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
Sertanense
Campeonato de Portugal|Κυρ 16/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Mortágua
Mortágua
Campeonato de Portugal|Κυρ 09/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sport Arronches e Benfica
Έμβλημα της ομάδας Sport Arronches e Benfica
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
Sertanense
Campeonato de Portugal|Κυρ 02/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας O Elvas CAD
O Elvas CAD
Σελίδα 1 από 2

Benfica Castelo Branco εναντίον Sertanense — ιστορικό H2H

Campeonato de Portugal|Κυρ 05/01/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 24/03/24 13:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
Sertanense
Campeonato de Portugal|Κυρ 10/12/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
1
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 26/02/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 13/11/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
Sertanense
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Benfica Castelo Branco και Sertanense;

Ιστορικό μεταξύ Benfica Castelo Branco και Sertanense: 10 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 6 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 24 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,40 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 70,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 05/01/2025 às 09:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Benfica Castelo Branco
2
Ισοπαλίες
6
Νίκες Sertanense
2
Γκολ στο ιστορικό
24
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,40

Μεγαλύτερες νίκες

  • Benfica Castelo Branco: Benfica Castelo Branco 2 x 1 Sertanense
  • Sertanense: Benfica Castelo Branco 0 x 3 Sertanense

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Benfica Castelo Branco 0 x 0 Sertanense
  2. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Sertanense
  3. Benfica Castelo Branco 2 x 1 Sertanense
  4. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Sertanense
  5. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Sertanense
  6. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Sertanense
  7. Benfica Castelo Branco 0 x 3 Sertanense
  8. Benfica Castelo Branco 4 x 3 Sertanense
  9. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Sertanense
  10. Benfica Castelo Branco 0 x 1 Sertanense

Γκολ ανά ημίχρονο — Benfica Castelo Branco x Sertanense

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,11 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,44 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 22,2%

Benfica Castelo Branco x Sertanense — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Benfica Castelo Branco - Sertanense, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Benfica Castelo Branco νίκησε 3 φορές, η Sertanense νίκησε 1 φορές και υπήρξαν 6 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Benfica Castelo Branco έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Sertanense έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.4 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 30% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% των αγώνων.