Στατιστικά για το Chapecoense - Operario Pr

Nome oficial do Operario Pr: Operário-PR.

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.11τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Chapecoense
20%2Ν 2Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Operario Pr
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Chapecoense
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Operario Pr
4
Μέσος όρος γκολ
2.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Chapecoense
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Chapecoense
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Chapecoense
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Operario Pr
4
Μέσος όρος γκολ
2.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
44%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
56%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Chapecoense
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Chapecoense
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Chapecoense — τελευταίοι 5 αγώνες

Brasileirão Betano|Τρι 03/11/26 22:30
Ολοκληρώθηκε
Chapecoense
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Mirassol
Mirassol
Brasileirão Betano|Τετ 28/10/26 22:30
Ολοκληρώθηκε
Red Bull Bragantino
Έμβλημα της ομάδας Red Bull Bragantino
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
Chapecoense
Brasileirão Betano|Σαβ 24/10/26 22:30
Ολοκληρώθηκε
Chapecoense
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Fluminense
Fluminense
Brasileirão Betano|Σαβ 17/10/26 21:00
Ολοκληρώθηκε
Botafogo
Έμβλημα της ομάδας Botafogo
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
Chapecoense
Brasileirão Betano|Δευ 12/10/26 22:30
Ολοκληρώθηκε
Chapecoense
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
1
:
4
Ημίχρονο: 0-3
Έμβλημα της ομάδας Athletico
Athletico
Σελίδα 1 από 2

Operario Pr — τελευταίοι 5 αγώνες

Brasileirão Série B|Παρ 06/11/26 22:30
Ολοκληρώθηκε
Operario Pr
Έμβλημα της ομάδας Operario Pr
3
:
2
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας Sport Recife
Sport Recife
Brasileirão Série B|Κυρ 01/11/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Grêmio Novorizontino
Έμβλημα της ομάδας Grêmio Novorizontino
2
:
1
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Operario Pr
Operario Pr
Brasileirão Série B|Παρ 23/10/26 22:30
Ολοκληρώθηκε
Operario Pr
Έμβλημα της ομάδας Operario Pr
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Athletic Club
Athletic Club
Brasileirão Série B|Σαβ 17/10/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
América Mineiro
Έμβλημα της ομάδας América Mineiro
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Operario Pr
Operario Pr
Brasileirão Série B|Κυρ 11/10/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Operario Pr
Έμβλημα της ομάδας Operario Pr
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Goiás
Goiás
Σελίδα 1 από 2

Chapecoense εναντίον Operario Pr — ιστορικό H2H

Brasileirão Série B|Δευ 27/10/25 19:00
Ολοκληρώθηκε
Chapecoense
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
2
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Operário-PR
Operário-PR
Brasileirão Série B|Δευ 07/07/25 19:00
Ολοκληρώθηκε
Operário-PR
Έμβλημα της ομάδας Operário-PR
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
Chapecoense
Brasileirão Série B|Πεμ 03/10/24 21:30
Ολοκληρώθηκε
Operário-PR
Έμβλημα της ομάδας Operário-PR
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
Chapecoense
Brasileirão Série B|Δευ 17/06/24 21:00
Ολοκληρώθηκε
Chapecoense
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Operário-PR
Operário-PR
Brasileirão Série B|Σαβ 08/10/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Chapecoense
Έμβλημα της ομάδας Chapecoense
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Operário-PR
Operário-PR
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Chapecoense και Operario Pr;

Ιστορικό μεταξύ Chapecoense και Operario Pr: 9 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 19 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,11 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 44,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 27/10/2025 às 16:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Chapecoense
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Operario Pr
4
Γκολ στο ιστορικό
19
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,11

Μεγαλύτερες νίκες

  • Chapecoense: Chapecoense 2 x 0 Operario Pr
  • Operario Pr: Chapecoense 0 x 2 Operario Pr

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Chapecoense 2 x 0 Operario Pr
  2. Chapecoense 2 x 1 Operario Pr
  3. Chapecoense 2 x 3 Operario Pr
  4. Chapecoense 0 x 1 Operario Pr
  5. Chapecoense 1 x 1 Operario Pr
  6. Chapecoense 1 x 2 Operario Pr
  7. Chapecoense 0 x 2 Operario Pr
  8. Chapecoense 1 x 0 Operario Pr
  9. Chapecoense 0 x 0 Operario Pr

Γκολ ανά ημίχρονο — Chapecoense x Operario Pr

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,11 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 44,4%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 22,2%

Chapecoense x Operario Pr — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Chapecoense - Operário-PR, με 9 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Chapecoense σημείωσε 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 6 ήττες, με 9 γκολ υπέρ και 20 κατά. Η ομάδα Operário-PR είχε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 17 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Chapecoense έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 0.9 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Operário-PR έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 9 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Chapecoense νίκησε 3 φορές, η Operário-PR νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Chapecoense έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Operário-PR έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.11 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 33.3% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 44% των αγώνων.