Crateus Ce 1 vs 0 Guarany Sporting Club

Nome oficial do Crateus Ce: Crateús.

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 0 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
1.17τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Crateus Ce
50%5Ν 3Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Guarany Sporting Club
30%3Ν 3Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Crateus Ce
1
Ισοπαλίες
2
Νίκες Guarany Sporting Club
3
Μέσος όρος γκολ
1.2

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
33.3%
66.7%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Crateus Ce
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Crateus Ce
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Crateus Ce
1
Ισοπαλίες
2
Νίκες Guarany Sporting Club
3
Μέσος όρος γκολ
1.2

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
17%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
83%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
33.3%
66.7%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Crateus Ce
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Crateus Ce
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Crateus Ce — τελευταίοι 5 αγώνες

Cearense, Série B|Τετ 29/04/26 18:00
Ολοκληρώθηκε
Atlético Cearense
Έμβλημα της ομάδας Atlético Cearense
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Crateus Ce
Crateus Ce
Cearense, Série B|Σαβ 18/04/26 19:00
Ολοκληρώθηκε
Crateus Ce
Έμβλημα της ομάδας Crateus Ce
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Caucaia
Caucaia
Cearense, Série B|Σαβ 04/04/26 19:30
Ολοκληρώθηκε
Guarany Sporting Club
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Crateus Ce
Crateus Ce
Cearense, Série B|Σαβ 28/03/26 18:00
Ολοκληρώθηκε
Crateus Ce
Έμβλημα της ομάδας Crateus Ce
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Atlético Cearense
Atlético Cearense
Cearense, Série B|Σαβ 14/03/26 19:00
Ολοκληρώθηκε
Caucaia
Έμβλημα της ομάδας Caucaia
1
:
4
Ημίχρονο: 1-3
Έμβλημα της ομάδας Crateus Ce
Crateus Ce
Σελίδα 1 από 2

Guarany Sporting Club — τελευταίοι 5 αγώνες

Cearense, Série B|Σαβ 02/05/26 19:00
Ολοκληρώθηκε
Caucaia
Έμβλημα της ομάδας Caucaia
1
:
4
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
Guarany Sporting Club
Cearense, Série B|Τρι 21/04/26 20:00
Ολοκληρώθηκε
Cearense, Série B|Σαβ 11/04/26 19:00
Ολοκληρώθηκε
Itapipoca
Έμβλημα της ομάδας Itapipoca
3
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
Guarany Sporting Club
Cearense, Série B|Σαβ 04/04/26 19:30
Ολοκληρώθηκε
Guarany Sporting Club
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Crateús
Crateús
Cearense, Série B|Κυρ 29/03/26 20:00
Ολοκληρώθηκε
Guarany Sporting Club
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Caucaia
Caucaia
Σελίδα 1 από 2

Crateus Ce εναντίον Guarany Sporting Club — ιστορικό H2H

Cearense, Série B|Σαβ 04/04/26 19:30
Ολοκληρώθηκε
Guarany Sporting Club
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Crateús
Crateús
Cearense, Série C|Κυρ 17/08/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Crateús
Έμβλημα της ομάδας Crateús
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
Guarany Sporting Club
Cearense, Série C|Σαβ 09/08/25 17:00
Ολοκληρώθηκε
Guarany Sporting Club
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Crateús
Crateús
Cearense, Série C|Κυρ 20/07/25 15:30
Ολοκληρώθηκε
Crateús
Έμβλημα της ομάδας Crateús
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
Guarany Sporting Club
Cearense, Série C|Σαβ 12/07/25 17:00
Ολοκληρώθηκε
Guarany Sporting Club
Έμβλημα της ομάδας Guarany Sporting Club
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Crateús
Crateús
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Crateus Ce και Guarany Sporting Club;

Ιστορικό μεταξύ Crateus Ce και Guarany Sporting Club: 6 αναμετρήσεις — {home} 1 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 7 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,17 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 17,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 04/04/2026 às 16:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Crateus Ce
1
Ισοπαλίες
2
Νίκες Guarany Sporting Club
3
Γκολ στο ιστορικό
7
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,17

Μεγαλύτερες νίκες

  • Crateus Ce: Crateus Ce 1 x 0 Guarany Sporting Club
  • Guarany Sporting Club: Crateus Ce 0 x 2 Guarany Sporting Club

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Crateus Ce 0 x 1 Guarany Sporting Club
  2. Crateus Ce 1 x 0 Guarany Sporting Club
  3. Crateus Ce 0 x 0 Guarany Sporting Club
  4. Crateus Ce 1 x 1 Guarany Sporting Club
  5. Crateus Ce 0 x 2 Guarany Sporting Club
  6. Crateus Ce 0 x 1 Guarany Sporting Club

Γκολ ανά ημίχρονο — Crateus Ce x Guarany Sporting Club

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 33,3% · over 1.5 Γκολ: 0,0%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,83 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 16,7%

Crateus Ce x Guarany Sporting Club — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Crateús - Guarany Sporting Club, με 7 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Crateús σημείωσε 6 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 12 γκολ υπέρ και 5 κατά. Η ομάδα Guarany Sporting Club είχε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, με 8 γκολ υπέρ και 8 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Crateús έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Guarany Sporting Club έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 0.8 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 7 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Crateús νίκησε 2 φορές, η Guarany Sporting Club νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Crateús έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Guarany Sporting Club έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 0.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ μεταξύ των δύο ομάδων είναι 1.14 ανά αγώνα.