Crb 0 vs 0 Csa

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 1 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
0
:
0
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
1.14τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Crb
60%6Ν 4Ι 0Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Csa
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Crb
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Csa
2
Μέσος όρος γκολ
1.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Crb
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Crb
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Crb
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Csa
2
Μέσος όρος γκολ
1.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
14%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
86%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Crb
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Crb
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Crb — τελευταίοι 5 αγώνες

Copa do Nordeste|Κυρ 03/02/19 20:30
Ολοκληρώθηκε
Crb
Έμβλημα της ομάδας Crb
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Moto Club
Moto Club
Alagoano|Τετ 30/01/19 21:30
Ολοκληρώθηκε
Jaciobá U23
Έμβλημα της ομάδας Jaciobá U23
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Crb
Crb
Copa do Nordeste|Σαβ 26/01/19 19:30
Ολοκληρώθηκε
Crb
Έμβλημα της ομάδας Crb
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ceará
Ceará
Alagoano|Τετ 23/01/19 21:30
Ολοκληρώθηκε
Murici
Έμβλημα της ομάδας Murici
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Crb
Crb
Alagoano|Κυρ 20/01/19 17:00
Ολοκληρώθηκε
Crb
Έμβλημα της ομάδας Crb
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Coruripe
Coruripe
Σελίδα 1 από 2

Csa — τελευταίοι 5 αγώνες

Copa Betano do Brasil|Τετ 06/02/19 21:30
Ολοκληρώθηκε
Mixto
Έμβλημα της ομάδας Mixto
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Csa
Csa
Copa do Nordeste|Κυρ 03/02/19 20:30
Ολοκληρώθηκε
Sampaio Corrêa
Έμβλημα της ομάδας Sampaio Corrêa
0
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Csa
Csa
Alagoano|Πεμ 31/01/19 21:30
Ολοκληρώθηκε
Csa
Έμβλημα της ομάδας Csa
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Murici
Murici
Copa do Nordeste|Δευ 28/01/19 21:00
Ολοκληρώθηκε
Fortaleza
Έμβλημα της ομάδας Fortaleza
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Csa
Csa
Alagoano|Τετ 23/01/19 21:30
Ολοκληρώθηκε
Csa
Έμβλημα της ομάδας Csa
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Jaciobá U23
Jaciobá U23
Σελίδα 1 από 2

Crb εναντίον Csa — ιστορικό H2H

Brasileirão Série B|Σαβ 29/09/18 16:30
Ολοκληρώθηκε
CRB
Έμβλημα της ομάδας CRB
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας CSA
CSA
Brasileirão Série B|Σαβ 09/06/18 16:30
Ολοκληρώθηκε
CSA
Έμβλημα της ομάδας CSA
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας CRB
CRB
Alagoano|Κυρ 08/04/18 16:00
Ολοκληρώθηκε
CRB
Έμβλημα της ομάδας CRB
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας CSA
CSA
Alagoano|Κυρ 01/04/18 16:00
Ολοκληρώθηκε
CSA
Έμβλημα της ομάδας CSA
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας CRB
CRB
Alagoano|Κυρ 04/03/18 17:00
Ολοκληρώθηκε
CRB
Έμβλημα της ομάδας CRB
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας CSA
CSA
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Crb και Csa;

Ιστορικό μεταξύ Crb και Csa: 7 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 8 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,14 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 14,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 29/09/2018 às 13:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Crb
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Csa
2
Γκολ στο ιστορικό
8
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,14

Μεγαλύτερες νίκες

  • Crb: Crb 1 x 0 Csa
  • Csa: Crb 0 x 2 Csa

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Crb 0 x 0 Csa
  2. Crb 0 x 0 Csa
  3. Crb 0 x 2 Csa
  4. Crb 1 x 0 Csa
  5. Crb 1 x 0 Csa
  6. Crb 0 x 1 Csa
  7. Crb 2 x 1 Csa

Γκολ ανά ημίχρονο — Crb x Csa

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,86 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 57,1% · over 1.5 Γκολ: 28,6%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,29 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 28,6% · over 1.5 Γκολ: 0,0%

Crb x Csa — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης CRB - CSA, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα CRB σημείωσε 4 νίκες, 1 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 14 γκολ υπέρ και 15 κατά. Η ομάδα CSA είχε 5 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 8 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα CRB έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα CSA έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η CRB νίκησε 4 φορές, η CSA νίκησε 1 φορές και υπήρξαν 5 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η CRB έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες. Η CSA έχει 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η CRB έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η CSA έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.4 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.1 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 30% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων.