Fc Botosani 0 vs 0 Fc Hermannstadt

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
0
:
0
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
1.89τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Botosani
20%2Ν 4Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Hermannstadt
40%4Ν 1Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Botosani
6
Ισοπαλίες
2
Νίκες Fc Hermannstadt
1
Μέσος όρος γκολ
1.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
44.4%
55.6%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Botosani
6
Ισοπαλίες
2
Νίκες Fc Hermannstadt
1
Μέσος όρος γκολ
1.9

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
44%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
56%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
44.4%
55.6%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Botosani — τελευταίοι 5 αγώνες

Cupa României Betano|Τρι 08/11/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
CS Mioveni
Έμβλημα της ομάδας CS Mioveni
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Romanian Super Liga|Παρ 04/11/22 13:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Botosani
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Voluntari
FC Voluntari
Romanian Super Liga|Παρ 28/10/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Chindia Târgoviște
Έμβλημα της ομάδας Chindia Târgoviște
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Romanian Super Liga|Κυρ 23/10/22 07:30
Ολοκληρώθηκε
CS Mioveni
Έμβλημα της ομάδας CS Mioveni
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Cupa României Betano|Τετ 19/10/22 09:30
Ολοκληρώθηκε
FC Gloria Buzău
Έμβλημα της ομάδας FC Gloria Buzău
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Σελίδα 1 από 2

Fc Hermannstadt — τελευταίοι 5 αγώνες

Cupa României Betano|Τετ 09/11/22 09:00
Ολοκληρώθηκε
CS Minaur Baia Mare
Έμβλημα της ομάδας CS Minaur Baia Mare
2
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Hermannstadt
Fc Hermannstadt
Romanian Super Liga|Κυρ 06/11/22 11:15
Ολοκληρώθηκε
Fc Hermannstadt
Έμβλημα της ομάδας Fc Hermannstadt
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Chindia Târgoviște
Chindia Târgoviște
Romanian Super Liga|Δευ 31/10/22 13:00
Ολοκληρώθηκε
CS Mioveni
Έμβλημα της ομάδας CS Mioveni
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Hermannstadt
Fc Hermannstadt
Romanian Super Liga|Σαβ 22/10/22 15:45
Ολοκληρώθηκε
FCU 1948 Craiova
Έμβλημα της ομάδας FCU 1948 Craiova
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Hermannstadt
Fc Hermannstadt
Cupa României Betano|Τετ 19/10/22 12:15
Ολοκληρώθηκε
Fc Hermannstadt
Έμβλημα της ομάδας Fc Hermannstadt
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
Σελίδα 1 από 2

Fc Botosani εναντίον Fc Hermannstadt — ιστορικό H2H

Romanian Super Liga|Δευ 01/08/22 14:30
Ολοκληρώθηκε
FC Hermannstadt
Έμβλημα της ομάδας FC Hermannstadt
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
FC Botoșani
Romanian Super Liga|Κυρ 31/01/21 07:00
Ολοκληρώθηκε
FC Botoșani
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Hermannstadt
FC Hermannstadt
Romanian Super Liga|Δευ 28/09/20 12:00
Ολοκληρώθηκε
FC Hermannstadt
Έμβλημα της ομάδας FC Hermannstadt
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
FC Botoșani
Romanian Super Liga|Δευ 10/02/20 12:30
Ολοκληρώθηκε
FC Botoșani
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας FC Hermannstadt
FC Hermannstadt
Romanian Super Liga|Σαβ 28/09/19 08:30
Ολοκληρώθηκε
FC Hermannstadt
Έμβλημα της ομάδας FC Hermannstadt
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
FC Botoșani
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Botosani και Fc Hermannstadt;

Ιστορικό μεταξύ Fc Botosani και Fc Hermannstadt: 9 αναμετρήσεις — {home} 6 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 17 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,89 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 44,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 01/08/2022 às 11:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Botosani
6
Ισοπαλίες
2
Νίκες Fc Hermannstadt
1
Γκολ στο ιστορικό
17
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,89

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Botosani: Fc Botosani 2 x 0 Fc Hermannstadt
  • Fc Hermannstadt: Fc Botosani 1 x 2 Fc Hermannstadt

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Botosani 1 x 1 Fc Hermannstadt
  2. Fc Botosani 1 x 0 Fc Hermannstadt
  3. Fc Botosani 1 x 2 Fc Hermannstadt
  4. Fc Botosani 2 x 1 Fc Hermannstadt
  5. Fc Botosani 1 x 0 Fc Hermannstadt
  6. Fc Botosani 2 x 0 Fc Hermannstadt
  7. Fc Botosani 1 x 0 Fc Hermannstadt
  8. Fc Botosani 1 x 1 Fc Hermannstadt
  9. Fc Botosani 2 x 0 Fc Hermannstadt

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Botosani x Fc Hermannstadt

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,67 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 44,4% · over 1.5 Γκολ: 22,2%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,22 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 33,3%

Fc Botosani x Fc Hermannstadt — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Botoșani - FC Hermannstadt, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα FC Botoșani σημείωσε 2 νίκες, 3 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 13 γκολ υπέρ και 14 κατά. Η ομάδα FC Hermannstadt είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 14 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Botoșani έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα FC Hermannstadt έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Botoșani νίκησε 2 φορές, η FC Hermannstadt νίκησε 5 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η FC Botoșani έχει 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες. Η FC Hermannstadt έχει 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Botoșani έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η FC Hermannstadt έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.1 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.