Fc Botosani 3 vs 1 Uta Arad

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
3
:
1
D
HT 3-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.00τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Botosani
40%4Ν 2Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Uta Arad
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Fc Botosani
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Uta Arad
2
Μέσος όρος γκολ
2.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
50%
50%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50%
50%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Fc Botosani
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Uta Arad
2
Μέσος όρος γκολ
2.0

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
50%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
50%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
50%
50%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50%
50%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Botosani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Botosani — τελευταίοι 5 αγώνες

Romanian Super Liga|Δευ 06/02/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Botosani
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
5
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας FC Petrolul Ploieşti
FC Petrolul Ploieşti
Romanian Super Liga|Κυρ 29/01/23 08:30
Ολοκληρώθηκε
FC Argeș Pitești
Έμβλημα της ομάδας FC Argeș Pitești
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Romanian Super Liga|Σαβ 21/01/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Botosani
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
Club Friendly Games|Σαβ 14/01/23 11:30
Ολοκληρώθηκε
Radomiak Radom
Έμβλημα της ομάδας Radomiak Radom
2
:
3
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Club Friendly Games|Κυρ 08/01/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
Zagłębie Lubin
Έμβλημα της ομάδας Zagłębie Lubin
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Botosani
Fc Botosani
Σελίδα 1 από 2

Uta Arad — τελευταίοι 5 αγώνες

Romanian Super Liga|Παρ 03/02/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Chindia Târgoviște
Έμβλημα της ομάδας Chindia Târgoviște
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Uta Arad
Uta Arad
Romanian Super Liga|Σαβ 28/01/23 09:30
Ολοκληρώθηκε
Uta Arad
Έμβλημα της ομάδας Uta Arad
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας CS Mioveni
CS Mioveni
Romanian Super Liga|Κυρ 22/01/23 10:30
Ολοκληρώθηκε
FCU 1948 Craiova
Έμβλημα της ομάδας FCU 1948 Craiova
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Uta Arad
Uta Arad
Club Friendly Games|Κυρ 08/01/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
TSV 1860 München
Έμβλημα της ομάδας TSV 1860 München
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Uta Arad
Uta Arad
Romanian Super Liga|Κυρ 18/12/22 15:30
Ολοκληρώθηκε
Uta Arad
Έμβλημα της ομάδας Uta Arad
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Rapid București
FC Rapid București
Σελίδα 1 από 2

Fc Botosani εναντίον Uta Arad — ιστορικό H2H

Romanian Super Liga|Παρ 09/09/22 12:45
Ολοκληρώθηκε
FC Botoșani
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας UTA Arad
UTA Arad
Romanian Super Liga|Παρ 18/03/22 12:30
Ολοκληρώθηκε
FC Botoșani
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας UTA Arad
UTA Arad
Romanian Super Liga|Σαβ 11/12/21 10:00
Ολοκληρώθηκε
UTA Arad
Έμβλημα της ομάδας UTA Arad
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
FC Botoșani
Romanian Super Liga|Παρ 06/08/21 12:30
Ολοκληρώθηκε
FC Botoșani
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας UTA Arad
UTA Arad
Romanian Super Liga|Δευ 22/02/21 12:30
Ολοκληρώθηκε
UTA Arad
Έμβλημα της ομάδας UTA Arad
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Botoșani
FC Botoșani
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Botosani και Uta Arad;

Ιστορικό μεταξύ Fc Botosani και Uta Arad: 6 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 12 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,00 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 50,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 09/09/2022 às 09:45.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Botosani
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Uta Arad
2
Γκολ στο ιστορικό
12
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,00

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Botosani: Fc Botosani 1 x 0 Uta Arad
  • Uta Arad: Fc Botosani 1 x 2 Uta Arad

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Botosani 1 x 2 Uta Arad
  2. Fc Botosani 1 x 0 Uta Arad
  3. Fc Botosani 0 x 0 Uta Arad
  4. Fc Botosani 2 x 1 Uta Arad
  5. Fc Botosani 0 x 0 Uta Arad
  6. Fc Botosani 2 x 3 Uta Arad

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Botosani x Uta Arad

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 50,0% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 50,0% · over 1.5 Γκολ: 33,3%

Fc Botosani x Uta Arad — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Botoșani - UTA Arad, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα FC Botoșani σημείωσε 2 νίκες, 3 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 13 γκολ υπέρ και 14 κατά. Η ομάδα UTA Arad είχε 6 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 11 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Botoșani έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα UTA Arad έχει ποσοστό νικών 60% και μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Botoșani νίκησε 3 φορές, η UTA Arad νίκησε 5 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η FC Botoșani έχει 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες. Η UTA Arad έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Botoșani έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η UTA Arad έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.5 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 50% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων.