Fc Holon Yermiyahu 1 vs 1 Maccabi Ironi Ashdod

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
1
:
1
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.89τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Holon Yermiyahu
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Maccabi Ironi Ashdod
60%6Ν 1Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Holon Yermiyahu
3
Ισοπαλίες
4
Νίκες Maccabi Ironi Ashdod
2
Μέσος όρος γκολ
2.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
55.6%
44.4%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Holon Yermiyahu
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Holon Yermiyahu
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Holon Yermiyahu
3
Ισοπαλίες
4
Νίκες Maccabi Ironi Ashdod
2
Μέσος όρος γκολ
2.9

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
55.6%
44.4%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Holon Yermiyahu
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Holon Yermiyahu
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Holon Yermiyahu — τελευταίοι 5 αγώνες

Liga Alef|Σαβ 06/12/25 15:20
Ολοκληρώθηκε
Liga Alef|Δευ 01/12/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Hapoel Herzliya
Έμβλημα της ομάδας Hapoel Herzliya
0
:
4
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Fc Holon Yermiyahu
Fc Holon Yermiyahu
Liga Alef|Παρ 07/11/25 10:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Holon Yermiyahu
Έμβλημα της ομάδας Fc Holon Yermiyahu
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Kfar Saba 1928
Kfar Saba 1928
Liga Alef|Πεμ 06/11/25 14:30
Ολοκληρώθηκε
Fc Holon Yermiyahu
Έμβλημα της ομάδας Fc Holon Yermiyahu
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Kfar Saba 1928
Kfar Saba 1928
Liga Alef|Παρ 31/10/25 07:35
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Maccabi Ironi Ashdod — τελευταίοι 5 αγώνες

Liga Alef|Παρ 05/12/25 07:30
Ολοκληρώθηκε
Hapoel Herzliya
Έμβλημα της ομάδας Hapoel Herzliya
1
:
3
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Maccabi Ironi Ashdod
Maccabi Ironi Ashdod
Liga Alef|Παρ 28/11/25 07:30
Ολοκληρώθηκε
Liga Bet South A|Παρ 07/11/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
FC Beitar Yavne
Έμβλημα της ομάδας FC Beitar Yavne
3
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Maccabi Ironi Ashdod
Maccabi Ironi Ashdod
Liga Alef|Σαβ 01/11/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Maccabi Ironi Ashdod
Έμβλημα της ομάδας Maccabi Ironi Ashdod
5
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Hapoel Marmorek
Hapoel Marmorek
State Cup|Τρι 28/10/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Fc Holon Yermiyahu εναντίον Maccabi Ironi Ashdod — ιστορικό H2H

Liga Alef South|Παρ 25/04/25 07:35
Ολοκληρώθηκε
Liga Alef South|Σαβ 28/12/24 15:45
Ολοκληρώθηκε
Liga Alef South A|Παρ 22/03/24 08:15
Ολοκληρώθηκε
State Cup|Τετ 10/01/24 13:45
Ολοκληρώθηκε
Liga Alef South A|Παρ 29/12/23 08:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Holon Yermiyahu και Maccabi Ironi Ashdod;

Ιστορικό μεταξύ Fc Holon Yermiyahu και Maccabi Ironi Ashdod: 9 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 4 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 26 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,89 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 25/04/2025 às 04:35.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Holon Yermiyahu
3
Ισοπαλίες
4
Νίκες Maccabi Ironi Ashdod
2
Γκολ στο ιστορικό
26
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,89

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Holon Yermiyahu: Fc Holon Yermiyahu 4 x 1 Maccabi Ironi Ashdod
  • Maccabi Ironi Ashdod: Fc Holon Yermiyahu 0 x 3 Maccabi Ironi Ashdod

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Holon Yermiyahu 5 x 3 Maccabi Ironi Ashdod
  2. Fc Holon Yermiyahu 4 x 1 Maccabi Ironi Ashdod
  3. Fc Holon Yermiyahu 0 x 0 Maccabi Ironi Ashdod
  4. Fc Holon Yermiyahu 0 x 3 Maccabi Ironi Ashdod
  5. Fc Holon Yermiyahu 1 x 1 Maccabi Ironi Ashdod
  6. Fc Holon Yermiyahu 1 x 2 Maccabi Ironi Ashdod
  7. Fc Holon Yermiyahu 1 x 1 Maccabi Ironi Ashdod
  8. Fc Holon Yermiyahu 0 x 0 Maccabi Ironi Ashdod
  9. Fc Holon Yermiyahu 2 x 1 Maccabi Ironi Ashdod

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Holon Yermiyahu x Maccabi Ironi Ashdod

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,67 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 55,6% · over 1.5 Γκολ: 11,1%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,22 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 77,8% · over 1.5 Γκολ: 55,6%

Fc Holon Yermiyahu x Maccabi Ironi Ashdod — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Holon Yermiyahu - Maccabi Ironi Ashdod, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα FC Holon Yermiyahu σημείωσε 5 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 15 γκολ υπέρ και 7 κατά. Η ομάδα Maccabi Ironi Ashdod είχε 2 νίκες, 6 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 11 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Holon Yermiyahu έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Maccabi Ironi Ashdod έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Holon Yermiyahu νίκησε 2 φορές, η Maccabi Ironi Ashdod νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 5 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η FC Holon Yermiyahu έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες. Η Maccabi Ironi Ashdod έχει 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Holon Yermiyahu έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Maccabi Ironi Ashdod έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.7 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 40% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.