Fc Lendorf 0 vs 4 Kac 1909

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
4
V
HT 0-2
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.14τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Lendorf
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Kac 1909
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Fc Lendorf
3
Ισοπαλίες
4
Νίκες Kac 1909
0
Μέσος όρος γκολ
2.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
28.6%
71.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
42.9%
57.1%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Lendorf
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Lendorf
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Fc Lendorf
3
Ισοπαλίες
4
Νίκες Kac 1909
0
Μέσος όρος γκολ
2.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
43%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
57%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
28.6%
71.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
42.9%
57.1%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Lendorf
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Lendorf
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Lendorf — τελευταίοι 5 αγώνες

Landesliga Karnten|Τρι 26/05/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
SK Austria Klagenfurt II
Έμβλημα της ομάδας SK Austria Klagenfurt II
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Lendorf
Fc Lendorf
Landesliga Karnten|Πεμ 30/04/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Lendorf
Έμβλημα της ομάδας Fc Lendorf
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Nussdorf
Nussdorf
Landesliga Karnten|Σαβ 25/04/26 14:30
Ολοκληρώθηκε
SVG Bleiburg
Έμβλημα της ομάδας SVG Bleiburg
1
:
6
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Fc Lendorf
Fc Lendorf
Landesliga Karnten|Σαβ 18/04/26 16:30
Ολοκληρώθηκε
Fc Lendorf
Έμβλημα της ομάδας Fc Lendorf
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας SV Donau Klagenfurt
SV Donau Klagenfurt
Landesliga Karnten|Κυρ 12/04/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Kottmannsdorf
Έμβλημα της ομάδας Kottmannsdorf
1
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Lendorf
Fc Lendorf
Σελίδα 1 από 2

Kac 1909 — τελευταίοι 5 αγώνες

Landesliga Karnten|Πεμ 14/05/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Kac 1909
Έμβλημα της ομάδας Kac 1909
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας SC St. Veit
SC St. Veit
Landesliga Karnten|Πεμ 30/04/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
SVG Bleiburg
Έμβλημα της ομάδας SVG Bleiburg
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Kac 1909
Kac 1909
Landesliga Karnten|Σαβ 25/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
SV Donau Klagenfurt
Έμβλημα της ομάδας SV Donau Klagenfurt
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Kac 1909
Kac 1909
Landesliga Karnten|Σαβ 18/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Kac 1909
Έμβλημα της ομάδας Kac 1909
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Kottmannsdorf
Kottmannsdorf
Landesliga Karnten|Παρ 10/04/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
SV Dellach/Gail
Έμβλημα της ομάδας SV Dellach/Gail
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Kac 1909
Kac 1909
Σελίδα 1 από 2

Fc Lendorf εναντίον Kac 1909 — ιστορικό H2H

Landesliga Karnten|Σαβ 25/10/25 12:30
Ολοκληρώθηκε
FC Lendorf
Έμβλημα της ομάδας FC Lendorf
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας KAC 1909
KAC 1909
Landesliga Karnten|Παρ 21/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
FC Lendorf
Έμβλημα της ομάδας FC Lendorf
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας KAC 1909
KAC 1909
Landesliga Karnten|Τετ 14/08/24 14:09
Ολοκληρώθηκε
KAC 1909
Έμβλημα της ομάδας KAC 1909
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Lendorf
FC Lendorf
Landesliga Karnten|Παρ 13/10/23 13:30
Ολοκληρώθηκε
KAC 1909
Έμβλημα της ομάδας KAC 1909
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Lendorf
FC Lendorf
Landesliga Karnten|Παρ 26/08/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
KAC 1909
Έμβλημα της ομάδας KAC 1909
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Lendorf
FC Lendorf
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Lendorf και Kac 1909;

Ιστορικό μεταξύ Fc Lendorf και Kac 1909: 7 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 4 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 15 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,14 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 43,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 25/10/2025 às 09:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Lendorf
3
Ισοπαλίες
4
Νίκες Kac 1909
0
Γκολ στο ιστορικό
15
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,14

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Lendorf: Fc Lendorf 3 x 0 Kac 1909

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Lendorf 1 x 1 Kac 1909
  2. Fc Lendorf 3 x 0 Kac 1909
  3. Fc Lendorf 1 x 1 Kac 1909
  4. Fc Lendorf 2 x 0 Kac 1909
  5. Fc Lendorf 0 x 0 Kac 1909
  6. Fc Lendorf 2 x 2 Kac 1909
  7. Fc Lendorf 2 x 0 Kac 1909

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Lendorf x Kac 1909

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,71 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 42,9% · over 1.5 Γκολ: 28,6%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,43 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 57,1%

Fc Lendorf x Kac 1909 — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Lendorf - KAC 1909, με 9 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα FC Lendorf σημείωσε 5 νίκες, 1 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 29 γκολ υπέρ και 23 κατά. Η ομάδα KAC 1909 είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 18 γκολ υπέρ και 14 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Lendorf έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 2.9 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα KAC 1909 έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 9 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Lendorf νίκησε 4 φορές, η KAC 1909 νίκησε 1 φορές και υπήρξαν 4 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η FC Lendorf έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες. Η KAC 1909 έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Lendorf έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η KAC 1909 έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.67 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 44.4% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 44% των αγώνων.