Fc Thun 2 vs 1 Fc Zurich

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
1
D
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.86τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Thun
40%4Ν 4Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Zurich
50%5Ν 2Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Fc Thun
2
Ισοπαλίες
4
Νίκες Fc Zurich
1
Μέσος όρος γκολ
3.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
71.4%
28.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Thun
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
28.6%
-2.5
28.6%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Thun
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Fc Thun
2
Ισοπαλίες
4
Νίκες Fc Zurich
1
Μέσος όρος γκολ
3.9

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
71%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
29%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
71.4%
28.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Thun
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
28.6%
-2.5
28.6%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Thun
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Thun — τελευταίοι 5 αγώνες

Swiss Super League|Κυρ 23/07/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Thun
Έμβλημα της ομάδας Fc Thun
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Sion
FC Sion
Club Friendly Games|Σαβ 08/07/17 12:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Thun
Έμβλημα της ομάδας Fc Thun
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Winterthur
FC Winterthur
Club Friendly Games|Παρ 07/07/17 13:30
Ολοκληρώθηκε
Fc Thun
Έμβλημα της ομάδας Fc Thun
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Schaffhausen
Schaffhausen
Club Friendly Games|Σαβ 01/07/17 13:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Thun
Έμβλημα της ομάδας Fc Thun
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich
FC Zürich
Club Friendly Games|Παρ 30/06/17 13:30
Ολοκληρώθηκε
Fc Thun
Έμβλημα της ομάδας Fc Thun
2
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Köniz
FC Köniz
Σελίδα 1 από 2

Fc Zurich — τελευταίοι 5 αγώνες

Swiss Super League|Κυρ 23/07/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
Grasshopper Club Zürich
Έμβλημα της ομάδας Grasshopper Club Zürich
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Zurich
Fc Zurich
Club Friendly Games|Τετ 19/07/17 13:30
Ολοκληρώθηκε
Fc Zurich
Έμβλημα της ομάδας Fc Zurich
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Schaffhausen
Schaffhausen
Club Friendly Games|Κυρ 16/07/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
Fc Zurich
Έμβλημα της ομάδας Fc Zurich
6
:
1
Ημίχρονο: 4-0
Έμβλημα της ομάδας Göztepe
Göztepe
Club Friendly Games|Κυρ 09/07/17 13:00
Ολοκληρώθηκε
SV Sandhausen
Έμβλημα της ομάδας SV Sandhausen
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Zurich
Fc Zurich
Club Friendly Games|Τρι 04/07/17 14:00
Ολοκληρώθηκε
RC Strasbourg
Έμβλημα της ομάδας RC Strasbourg
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Zurich
Fc Zurich
Σελίδα 1 από 2

Fc Thun εναντίον Fc Zurich — ιστορικό H2H

Club Friendly Games|Σαβ 01/07/17 13:00
Ολοκληρώθηκε
FC Thun
Έμβλημα της ομάδας FC Thun
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich
FC Zürich
Swiss Super League|Κυρ 01/05/16 08:45
Ολοκληρώθηκε
FC Thun
Έμβλημα της ομάδας FC Thun
4
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich
FC Zürich
Swiss Super League|Σαβ 05/03/16 13:45
Ολοκληρώθηκε
FC Zürich
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Thun
FC Thun
Schweizer Cup|Σαβ 12/12/15 15:30
Ολοκληρώθηκε
FC Thun
Έμβλημα της ομάδας FC Thun
1
:
4
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich
FC Zürich
Swiss Super League|Κυρ 18/10/15 09:45
Ολοκληρώθηκε
FC Thun
Έμβλημα της ομάδας FC Thun
5
:
1
Ημίχρονο: 3-1
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich
FC Zürich
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Thun και Fc Zurich;

Ιστορικό μεταξύ Fc Thun και Fc Zurich: 7 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 4 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 27 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,86 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 71,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 01/07/2017 às 10:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Thun
2
Ισοπαλίες
4
Νίκες Fc Zurich
1
Γκολ στο ιστορικό
27
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,86

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Thun: Fc Thun 4 x 0 Fc Zurich
  • Fc Zurich: Fc Thun 1 x 4 Fc Zurich

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Thun 1 x 1 Fc Zurich
  2. Fc Thun 4 x 0 Fc Zurich
  3. Fc Thun 0 x 0 Fc Zurich
  4. Fc Thun 1 x 4 Fc Zurich
  5. Fc Thun 5 x 1 Fc Zurich
  6. Fc Thun 3 x 3 Fc Zurich
  7. Fc Thun 2 x 2 Fc Zurich

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Thun x Fc Zurich

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,71 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 57,1%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,14 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 71,4%

Fc Thun x Fc Zurich — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Thun - FC Zürich, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Thun έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα FC Zürich έχει ποσοστό νικών 60% και μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Thun νίκησε 3 φορές, η FC Zürich νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Thun έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η FC Zürich έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.6 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 4.1 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.