Fc Ufa 3 vs 0 Enisey Krasnoyarsk

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
3
:
0
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.00τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Ufa
30%3Ν 4Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Enisey Krasnoyarsk
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Ufa
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Enisey Krasnoyarsk
3
Μέσος όρος γκολ
3.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Ufa
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Ufa
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Ufa
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Enisey Krasnoyarsk
3
Μέσος όρος γκολ
3.0

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
56%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
44%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Ufa
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Ufa
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Ufa — τελευταίοι 5 αγώνες

Russian Cup|Πεμ 30/10/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Ufa
Έμβλημα της ομάδας Fc Ufa
2
:
4
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
First League|Σαβ 25/10/25 08:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Ufa
Έμβλημα της ομάδας Fc Ufa
3
:
2
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
First League|Δευ 20/10/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Volga Ulyanovsk
Έμβλημα της ομάδας Volga Ulyanovsk
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Ufa
Fc Ufa
Russian Cup|Τετ 15/10/25 08:30
Ολοκληρώθηκε
Enisey Krasnoyarsk
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
4
:
6
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Ufa
Fc Ufa
First League|Σαβ 11/10/25 08:50
Ολοκληρώθηκε
Sokol Saratov
Έμβλημα της ομάδας Sokol Saratov
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Ufa
Fc Ufa
Σελίδα 1 από 2

Enisey Krasnoyarsk — τελευταίοι 5 αγώνες

First League|Παρ 24/10/25 11:15
Ολοκληρώθηκε
First League|Κυρ 19/10/25 04:00
Ολοκληρώθηκε
Enisey Krasnoyarsk
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Spartak Kostroma
Spartak Kostroma
Russian Cup|Τετ 15/10/25 08:30
Ολοκληρώθηκε
Enisey Krasnoyarsk
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
4
:
6
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας FC Ufa
FC Ufa
First League|Σαβ 11/10/25 10:00
Ολοκληρώθηκε
Volga Ulyanovsk
Έμβλημα της ομάδας Volga Ulyanovsk
2
:
4
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
Enisey Krasnoyarsk
First League|Δευ 06/10/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Chelyabinsk
Έμβλημα της ομάδας Chelyabinsk
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
Enisey Krasnoyarsk
Σελίδα 1 από 2

Fc Ufa εναντίον Enisey Krasnoyarsk — ιστορικό H2H

Russian Cup|Τετ 15/10/25 08:30
Ολοκληρώθηκε
Enisey Krasnoyarsk
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
4
:
6
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας FC Ufa
FC Ufa
First League|Σαβ 15/03/25 06:00
Ολοκληρώθηκε
FC Ufa
Έμβλημα της ομάδας FC Ufa
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
Enisey Krasnoyarsk
First League|Κυρ 20/10/24 04:00
Ολοκληρώθηκε
Enisey Krasnoyarsk
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Ufa
FC Ufa
First League|Σαβ 13/05/23 08:00
Ολοκληρώθηκε
FC Ufa
Έμβλημα της ομάδας FC Ufa
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
Enisey Krasnoyarsk
First League|Δευ 24/10/22 09:00
Ολοκληρώθηκε
Enisey Krasnoyarsk
Έμβλημα της ομάδας Enisey Krasnoyarsk
3
:
1
Ημίχρονο: 3-1
Έμβλημα της ομάδας FC Ufa
FC Ufa
Σελίδα 1 από 2

Ποιος διαιτήτευσε το Fc Ufa - Enisey Krasnoyarsk;

Igor Kaplenkov ήταν ο διαιτητής του Fc Ufa - Enisey Krasnoyarsk, με μέσο όρο 2,9 καρτών ανά αγώνα — δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες.

Δείτε τα πλήρη στατιστικά του διαιτητή Igor Kaplenkov.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Ufa και Enisey Krasnoyarsk;

Ιστορικό μεταξύ Fc Ufa και Enisey Krasnoyarsk: 9 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 27 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,00 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 56,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 15/10/2025 às 05:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Ufa
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Enisey Krasnoyarsk
3
Γκολ στο ιστορικό
27
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,00

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Ufa: Fc Ufa 6 x 4 Enisey Krasnoyarsk
  • Enisey Krasnoyarsk: Fc Ufa 1 x 3 Enisey Krasnoyarsk

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Ufa 6 x 4 Enisey Krasnoyarsk
  2. Fc Ufa 0 x 1 Enisey Krasnoyarsk
  3. Fc Ufa 0 x 1 Enisey Krasnoyarsk
  4. Fc Ufa 2 x 2 Enisey Krasnoyarsk
  5. Fc Ufa 1 x 3 Enisey Krasnoyarsk
  6. Fc Ufa 0 x 0 Enisey Krasnoyarsk
  7. Fc Ufa 2 x 1 Enisey Krasnoyarsk
  8. Fc Ufa 2 x 0 Enisey Krasnoyarsk
  9. Fc Ufa 1 x 1 Enisey Krasnoyarsk

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Ufa x Enisey Krasnoyarsk

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,22 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,78 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 33,3%

Fc Ufa x Enisey Krasnoyarsk — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Ufa - Enisey Krasnoyarsk, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Ufa έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 0.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Enisey Krasnoyarsk έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Ufa νίκησε 4 φορές, η Enisey Krasnoyarsk νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Ufa έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Enisey Krasnoyarsk έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.1 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 50% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 40% των αγώνων.