Flamengo U20 3 vs 2 Fluminense U20

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
3
:
2
D
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.60τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Flamengo U20
60%6Ν 2Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fluminense U20
50%5Ν 5Ι 0Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Flamengo U20
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Fluminense U20
4
Μέσος όρος γκολ
3.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
70%
30%
2.5
60%
40%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Flamengo U20
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Flamengo U20
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Flamengo U20
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Fluminense U20
4
Μέσος όρος γκολ
3.6

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
60%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
40%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
70%
30%
2.5
60%
40%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Flamengo U20
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Flamengo U20
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Flamengo U20 — τελευταίοι 5 αγώνες

U20 Carioca, Série A|Κυρ 25/06/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
U20 Carioca, Série A|Σαβ 17/06/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Flamengo U20
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Madureira U20
Madureira U20
U20 Carioca, Série A|Σαβ 10/06/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Madureira U20
Έμβλημα της ομάδας Madureira U20
1
:
5
Ημίχρονο: 0-3
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
U20 Carioca, Série A|Παρ 02/06/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Flamengo U20
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Nova Iguaçu U20
Nova Iguaçu U20
U20 Carioca, Série A|Κυρ 28/05/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Audax-RJ U20
Έμβλημα της ομάδας Audax-RJ U20
0
:
6
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
Σελίδα 1 από 2

Fluminense U20 — τελευταίοι 5 αγώνες

U20 Carioca, Série A|Κυρ 25/06/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
U20 Carioca, Série A|Σαβ 17/06/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Bangu U20
Bangu U20
U20 Carioca, Série A|Σαβ 10/06/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Bangu U20
Έμβλημα της ομάδας Bangu U20
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
Fluminense U20
U20 Carioca, Série A|Παρ 02/06/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Audax-RJ U20
Audax-RJ U20
U20 Carioca, Série A|Σαβ 27/05/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Vasco da Gama U20
Έμβλημα της ομάδας Vasco da Gama U20
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
Fluminense U20
Σελίδα 1 από 2

Flamengo U20 εναντίον Fluminense U20 — ιστορικό H2H

U20 Carioca, Série A|Κυρ 25/06/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
U20 Carioca, Série A|Κυρ 14/05/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
2
:
2
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
U20 Campeonato Brasileiro|Δευ 13/03/23 15:00
Ολοκληρώθηκε
Flamengo U20
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
Fluminense U20
U20 Carioca, Série A|Κυρ 22/05/22 10:00
Ολοκληρώθηκε
Fluminense U20
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
Flamengo U20
U20 Carioca, Série A|Πεμ 30/09/21 10:00
Ολοκληρώθηκε
Flamengo U20
Έμβλημα της ομάδας Flamengo U20
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fluminense U20
Fluminense U20
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Flamengo U20 και Fluminense U20;

Ιστορικό μεταξύ Flamengo U20 και Fluminense U20: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 36 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,60 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 60,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 25/06/2023 às 12:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Flamengo U20
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Fluminense U20
4
Γκολ στο ιστορικό
36
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,60

Μεγαλύτερες νίκες

  • Flamengo U20: Flamengo U20 4 x 2 Fluminense U20
  • Fluminense U20: Flamengo U20 1 x 4 Fluminense U20

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Flamengo U20 0 x 1 Fluminense U20
  2. Flamengo U20 2 x 2 Fluminense U20
  3. Flamengo U20 1 x 0 Fluminense U20
  4. Flamengo U20 0 x 2 Fluminense U20
  5. Flamengo U20 1 x 0 Fluminense U20
  6. Flamengo U20 1 x 4 Fluminense U20
  7. Flamengo U20 4 x 2 Fluminense U20
  8. Flamengo U20 1 x 2 Fluminense U20
  9. Flamengo U20 5 x 4 Fluminense U20
  10. Flamengo U20 3 x 1 Fluminense U20

Γκολ ανά ημίχρονο — Flamengo U20 x Fluminense U20

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 77,8% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 44,4%

Flamengo U20 x Fluminense U20 — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Flamengo U20 - Fluminense U20, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Flamengo U20 έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 2.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Fluminense U20 έχει ποσοστό νικών 90% και μέσο όρο 2.7 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Flamengo U20 νίκησε 5 φορές, η Fluminense U20 νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Flamengo U20 έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 3.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Fluminense U20 έχει ποσοστό νικών 60% και μέσο όρο 1.6 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.1 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 40% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 40% των αγώνων.