Guarani 2 vs 0 Deportivo Recoleta

Nome oficial do Deportivo Recoleta: Recoleta FC.

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
0
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.50τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Guarani
30%3Ν 4Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Deportivo Recoleta
30%3Ν 1Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Guarani
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Deportivo Recoleta
1
Μέσος όρος γκολ
3.5

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
83.3%
16.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
16.7%
83.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Guarani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
16.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Guarani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Guarani
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Deportivo Recoleta
1
Μέσος όρος γκολ
3.5

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
83.3%
16.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
16.7%
83.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Guarani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
16.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Guarani
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Guarani — τελευταίοι 5 αγώνες

Primera División, Clausura|Τετ 02/09/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Olimpia
Έμβλημα της ομάδας Olimpia
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Guarani
Guarani
Primera División, Clausura|Κυρ 30/08/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Guarani
Έμβλημα της ομάδας Guarani
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sportivo Ameliano
Sportivo Ameliano
Primera División, Clausura|Τρι 25/08/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
CS 2 de Mayo
Έμβλημα της ομάδας CS 2 de Mayo
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Guarani
Guarani
Primera División, Clausura|Σαβ 15/08/26 19:00
Ολοκληρώθηκε
Guarani
Έμβλημα της ομάδας Guarani
2
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Rubio Ñu
Rubio Ñu
Copa Paraguay|Τετ 12/08/26 19:30
Ολοκληρώθηκε
Sportivo Iteño
Έμβλημα της ομάδας Sportivo Iteño
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Guarani
Guarani
Σελίδα 1 από 2

Deportivo Recoleta — τελευταίοι 5 αγώνες

Primera División, Clausura|Πεμ 03/09/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Recoleta
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Recoleta
1
:
3
Ημίχρονο: 0-3
Έμβλημα της ομάδας Cerro Porteño
Cerro Porteño
Primera División, Clausura|Σαβ 29/08/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Recoleta
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Recoleta
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Olimpia
Olimpia
Copa Paraguay|Τετ 26/08/26 19:00
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Santaní
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Santaní
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Recoleta
Deportivo Recoleta
CONMEBOL Sudamericana|Τρι 18/08/26 22:00
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Recoleta
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Recoleta
0
:
4
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Boca Juniors
Boca Juniors
Primera División, Clausura|Παρ 14/08/26 21:30
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Recoleta
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Recoleta
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας CS 2 de Mayo
CS 2 de Mayo
Σελίδα 1 από 2

Guarani εναντίον Deportivo Recoleta — ιστορικό H2H

Primera División, Clausura|Σαβ 18/10/25 20:00
Ολοκληρώθηκε
Guaraní
Έμβλημα της ομάδας Guaraní
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Recoleta FC
Recoleta FC
Primera División, Clausura|Δευ 04/08/25 18:30
Ολοκληρώθηκε
Recoleta FC
Έμβλημα της ομάδας Recoleta FC
2
:
3
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Guaraní
Guaraní
Primera División, Apertura|Παρ 02/05/25 20:15
Ολοκληρώθηκε
Recoleta FC
Έμβλημα της ομάδας Recoleta FC
0
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Guaraní
Guaraní
Primera División, Apertura|Παρ 21/02/25 18:15
Ολοκληρώθηκε
Guaraní
Έμβλημα της ομάδας Guaraní
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Recoleta FC
Recoleta FC
Copa Paraguay|Σαβ 14/10/23 20:30
Ολοκληρώθηκε
Guaraní
Έμβλημα της ομάδας Guaraní
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Recoleta FC
Recoleta FC
Σελίδα 1 από 2

Ποιος διαιτήτευσε το Guarani - Deportivo Recoleta;

Blas Romero ήταν ο διαιτητής του Guarani - Deportivo Recoleta, με μέσο όρο 4,0 καρτών ανά αγώνα — δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες.

Δείτε τα πλήρη στατιστικά του διαιτητή Blas Romero.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Guarani και Deportivo Recoleta;

Ιστορικό μεταξύ Guarani και Deportivo Recoleta: 6 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 21 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,50 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 18/10/2025 às 17:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Guarani
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Deportivo Recoleta
1
Γκολ στο ιστορικό
21
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,50

Μεγαλύτερες νίκες

  • Guarani: Guarani 3 x 0 Deportivo Recoleta
  • Deportivo Recoleta: Guarani 1 x 3 Deportivo Recoleta

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Guarani 2 x 1 Deportivo Recoleta
  2. Guarani 3 x 2 Deportivo Recoleta
  3. Guarani 3 x 0 Deportivo Recoleta
  4. Guarani 1 x 3 Deportivo Recoleta
  5. Guarani 2 x 0 Deportivo Recoleta
  6. Guarani 3 x 1 Deportivo Recoleta

Γκολ ανά ημίχρονο — Guarani x Deportivo Recoleta

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,83 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 66,7%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,67 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Guarani x Deportivo Recoleta — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Guaraní - Recoleta FC, με 7 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Guaraní σημείωσε 5 νίκες, 4 ισοπαλίες και 1 ήττες, με 12 γκολ υπέρ και 7 κατά. Η ομάδα Recoleta FC είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 9 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Guaraní έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Recoleta FC έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Με μόλις 7 καταγεγραμμένες μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Guaraní νίκησε 6 και η Recoleta FC νίκησε 1.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Guaraní έχει 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες. Η Recoleta FC έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Guaraní έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Recoleta FC έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.29 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 71.4% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 57% των αγώνων.