Στατιστικά για το Hamkam - Ik Start

Στις τελευταίες 8 αναμετρήσεις, οι 8 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
5.13τελευταίοι 8 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Hamkam
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Ik Start
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
8
Νίκες Hamkam
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Ik Start
2
Μέσος όρος γκολ
5.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
100%
0%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
62.5%
37.5%
2.5
25%
75%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Hamkam
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
12.5%
-2.5
25%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Hamkam
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
8
Νίκες Hamkam
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Ik Start
2
Μέσος όρος γκολ
5.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
88%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
13%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
100%
0%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
62.5%
37.5%
2.5
25%
75%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Hamkam
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
12.5%
-2.5
25%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Hamkam
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Hamkam — τελευταίοι 5 αγώνες

Eliteserien|Κυρ 11/10/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
IK Start
Έμβλημα της ομάδας IK Start
2
:
4
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
Eliteserien|Κυρ 20/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Tromsø IL
Έμβλημα της ομάδας Tromsø IL
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
NM Cup|Τετ 16/09/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Kjelsås
Έμβλημα της ομάδας Kjelsås
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
Eliteserien|Κυρ 13/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Hamkam
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
1
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Molde FK
Molde FK
Eliteserien|Σαβ 05/09/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Rosenborg BK
Έμβλημα της ομάδας Rosenborg BK
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
Σελίδα 1 από 2

Ik Start — τελευταίοι 5 αγώνες

Eliteserien|Κυρ 11/10/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Ik Start
Έμβλημα της ομάδας Ik Start
2
:
4
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας HamKam
HamKam
NM Cup|Τρι 06/10/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Raufoss
Έμβλημα της ομάδας Raufoss
1
:
5
Ημίχρονο: 1-3
Έμβλημα της ομάδας Ik Start
Ik Start
Club Friendly Games|Παρ 02/10/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Ik Start
Έμβλημα της ομάδας Ik Start
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας SK Brann
SK Brann
Eliteserien|Κυρ 20/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Sandefjord Fotball
Έμβλημα της ομάδας Sandefjord Fotball
3
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ik Start
Ik Start
NM Cup|Τετ 16/09/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Vindbjart
Έμβλημα της ομάδας Vindbjart
2
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Ik Start
Ik Start
Σελίδα 1 από 2

Hamkam εναντίον Ik Start — ιστορικό H2H

Eliteserien|Κυρ 11/10/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
IK Start
Έμβλημα της ομάδας IK Start
2
:
4
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας HamKam
HamKam
Eliteserien|Κυρ 26/04/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
HamKam
Έμβλημα της ομάδας HamKam
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας IK Start
IK Start
Club Friendly Games|Δευ 20/02/23 13:00
Ολοκληρώθηκε
HamKam
Έμβλημα της ομάδας HamKam
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας IK Start
IK Start
Norwegian 1st Division|Κυρ 29/08/21 10:00
Ολοκληρώθηκε
HamKam
Έμβλημα της ομάδας HamKam
3
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας IK Start
IK Start
Norwegian 1st Division|Δευ 05/07/21 13:00
Ολοκληρώθηκε
IK Start
Έμβλημα της ομάδας IK Start
1
:
4
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας HamKam
HamKam
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Hamkam και Ik Start;

Ιστορικό μεταξύ Hamkam και Ik Start: 8 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 8 αγώνες). 41 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 5,13 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 87,1% των αγώνων. Ενημερώθηκε 11/10/2026 às 12:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Hamkam
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Ik Start
2
Γκολ στο ιστορικό
41
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
5,13

Μεγαλύτερες νίκες

  • Hamkam: Hamkam 4 x 0 Ik Start
  • Ik Start: Hamkam 1 x 4 Ik Start

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Hamkam 4 x 2 Ik Start
  2. Hamkam 2 x 1 Ik Start
  3. Hamkam 1 x 2 Ik Start
  4. Hamkam 3 x 2 Ik Start
  5. Hamkam 4 x 1 Ik Start
  6. Hamkam 4 x 0 Ik Start
  7. Hamkam 1 x 4 Ik Start
  8. Hamkam 4 x 6 Ik Start

Γκολ ανά ημίχρονο — Hamkam x Ik Start

  • 1ο ημίχρονο (8 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,75 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 87,5% · over 1.5 Γκολ: 62,5%
  • 2ο ημίχρονο (8 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 3,38 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 87,5%

Hamkam x Ik Start — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης HamKam - IK Start, με 8 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα HamKam έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα IK Start έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 8 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η HamKam νίκησε 5 φορές, η IK Start νίκησε 2 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η HamKam έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η IK Start έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 5.13 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 100% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 88% των αγώνων.