Hannover 96 Ii U23 2 vs 1 Ssv Jeddeloh

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
1
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.44τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Hannover 96 Ii U23
40%4Ν 1Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Ssv Jeddeloh
50%5Ν 3Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Hannover 96 Ii U23
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Ssv Jeddeloh
4
Μέσος όρος γκολ
3.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
33.3%
66.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Hannover 96 Ii U23
Ποσοστό
-4.5
22.2%
-3.5
22.2%
-2.5
22.2%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Hannover 96 Ii U23
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Hannover 96 Ii U23
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Ssv Jeddeloh
4
Μέσος όρος γκολ
3.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
33%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
67%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
33.3%
66.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Hannover 96 Ii U23
Ποσοστό
-4.5
22.2%
-3.5
22.2%
-2.5
22.2%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Hannover 96 Ii U23
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Hannover 96 Ii U23 — τελευταίοι 5 αγώνες

Regionalliga Nord|Σαβ 20/08/22 08:00
Ολοκληρώθηκε
Hannover 96 Ii U23
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 Ii U23
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας TSV Havelse
TSV Havelse
Regionalliga Nord|Τετ 17/08/22 13:00
Ολοκληρώθηκε
VfB Lübeck
Έμβλημα της ομάδας VfB Lübeck
4
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 Ii U23
Hannover 96 Ii U23
Regionalliga Nord|Παρ 12/08/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
Regionalliga Nord|Σαβ 06/08/22 10:00
Ολοκληρώθηκε
Regionalliga Nord|Σαβ 30/07/22 08:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ssv Jeddeloh — τελευταίοι 5 αγώνες

Regionalliga Nord|Κυρ 21/08/22 10:00
Ολοκληρώθηκε
Bremer SV
Έμβλημα της ομάδας Bremer SV
3
:
2
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Ssv Jeddeloh
Ssv Jeddeloh
Regionalliga Nord|Τετ 17/08/22 14:30
Ολοκληρώθηκε
Ssv Jeddeloh
Έμβλημα της ομάδας Ssv Jeddeloh
4
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Kickers Emden
Kickers Emden
Regionalliga Nord|Σαβ 13/08/22 08:00
Ολοκληρώθηκε
Hamburger SV II U23
Έμβλημα της ομάδας Hamburger SV II U23
2
:
2
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Ssv Jeddeloh
Ssv Jeddeloh
Regionalliga Nord|Σαβ 06/08/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Ssv Jeddeloh
Έμβλημα της ομάδας Ssv Jeddeloh
3
:
3
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Eintracht Norderstedt
Eintracht Norderstedt
Regionalliga Nord|Κυρ 31/07/22 10:00
Ολοκληρώθηκε
SV Drochtersen/Assel
Έμβλημα της ομάδας SV Drochtersen/Assel
2
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Ssv Jeddeloh
Ssv Jeddeloh
Σελίδα 1 από 2

Hannover 96 Ii U23 εναντίον Ssv Jeddeloh — ιστορικό H2H

Regionalliga Nord|Κυρ 17/10/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
Hannover 96 II U23
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 II U23
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας SSV Jeddeloh
SSV Jeddeloh
Regionalliga Nord|Σαβ 14/08/21 10:00
Ολοκληρώθηκε
SSV Jeddeloh
Έμβλημα της ομάδας SSV Jeddeloh
0
:
5
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 II U23
Hannover 96 II U23
Regionalliga Nord|Τετ 07/10/20 14:00
Ολοκληρώθηκε
Hannover 96 II U23
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 II U23
1
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας SSV Jeddeloh
SSV Jeddeloh
Regionalliga Nord|Σαβ 16/11/19 09:00
Ολοκληρώθηκε
Hannover 96 II U23
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 II U23
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας SSV Jeddeloh
SSV Jeddeloh
Regionalliga Nord|Τετ 31/07/19 14:00
Ολοκληρώθηκε
SSV Jeddeloh
Έμβλημα της ομάδας SSV Jeddeloh
6
:
0
Ημίχρονο: 4-0
Έμβλημα της ομάδας Hannover 96 II U23
Hannover 96 II U23
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Hannover 96 Ii U23 και Ssv Jeddeloh;

Ιστορικό μεταξύ Hannover 96 Ii U23 και Ssv Jeddeloh: 9 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 31 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,44 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 33,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 17/10/2021 às 05:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Hannover 96 Ii U23
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Ssv Jeddeloh
4
Γκολ στο ιστορικό
31
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,44

Μεγαλύτερες νίκες

  • Hannover 96 Ii U23: Hannover 96 Ii U23 5 x 0 Ssv Jeddeloh
  • Ssv Jeddeloh: Hannover 96 Ii U23 0 x 6 Ssv Jeddeloh

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Hannover 96 Ii U23 2 x 0 Ssv Jeddeloh
  2. Hannover 96 Ii U23 5 x 0 Ssv Jeddeloh
  3. Hannover 96 Ii U23 1 x 2 Ssv Jeddeloh
  4. Hannover 96 Ii U23 2 x 1 Ssv Jeddeloh
  5. Hannover 96 Ii U23 0 x 6 Ssv Jeddeloh
  6. Hannover 96 Ii U23 1 x 0 Ssv Jeddeloh
  7. Hannover 96 Ii U23 7 x 2 Ssv Jeddeloh
  8. Hannover 96 Ii U23 0 x 1 Ssv Jeddeloh
  9. Hannover 96 Ii U23 0 x 1 Ssv Jeddeloh

Γκολ ανά ημίχρονο — Hannover 96 Ii U23 x Ssv Jeddeloh

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,89 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 44,4%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 44,4%

Hannover 96 Ii U23 x Ssv Jeddeloh — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Hannover 96 II U23 - SSV Jeddeloh, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Hannover 96 II U23 σημείωσε 7 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 27 γκολ υπέρ και 20 κατά. Η ομάδα SSV Jeddeloh είχε 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 23 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Hannover 96 II U23 έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 2.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα SSV Jeddeloh έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Hannover 96 II U23 νίκησε 6 φορές, η SSV Jeddeloh νίκησε 2 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Hannover 96 II U23 έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 3.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η SSV Jeddeloh έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.4 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 4.2 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.