Harrogate Town 2 vs 1 Hartlepool United

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 7 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
1
D
HT 2-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.56τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Harrogate Town
0%0Ν 1Ι 9Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Hartlepool United
20%2Ν 4Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Harrogate Town
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Hartlepool United
3
Μέσος όρος γκολ
3.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
55.6%
44.4%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Harrogate Town
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Harrogate Town
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Harrogate Town
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Hartlepool United
3
Μέσος όρος γκολ
3.6

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
78%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
22%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
55.6%
44.4%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Harrogate Town
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Harrogate Town
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Harrogate Town — τελευταίοι 5 αγώνες

League Two|Σαβ 08/10/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Colchester United
Έμβλημα της ομάδας Colchester United
2
:
1
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
Harrogate Town
Football League Trophy|Τρι 04/10/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Harrogate Town
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
3
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Everton U21
Everton U21
League Two|Σαβ 01/10/22 09:00
Ολοκληρώθηκε
Harrogate Town
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Bradford City
Bradford City
League Two|Σαβ 24/09/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Stevenage
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
Harrogate Town
League Two|Σαβ 17/09/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Stockport County
Έμβλημα της ομάδας Stockport County
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
Harrogate Town
Σελίδα 1 από 2

Hartlepool United — τελευταίοι 5 αγώνες

League Two|Σαβ 08/10/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
1
:
3
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Carlisle United
Carlisle United
League Two|Τρι 04/10/22 15:45
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Doncaster Rovers
Doncaster Rovers
League Two|Παρ 30/09/22 15:45
Ολοκληρώθηκε
Mansfield Town
Έμβλημα της ομάδας Mansfield Town
2
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
Hartlepool United
League Two|Σαβ 24/09/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Gillingham
Gillingham
Football League Trophy|Τρι 20/09/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Morecambe
Έμβλημα της ομάδας Morecambe
4
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
Hartlepool United
Σελίδα 1 από 2

Harrogate Town εναντίον Hartlepool United — ιστορικό H2H

Football League Trophy|Τρι 30/08/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
2
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
Harrogate Town
League Two|Σαβ 05/03/22 09:30
Ολοκληρώθηκε
Harrogate Town
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
Hartlepool United
League Two|Σαβ 23/10/21 11:00
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
3
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
Harrogate Town
National League|Τετ 01/01/20 12:00
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
Harrogate Town
National League|Πεμ 26/12/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Harrogate Town
Έμβλημα της ομάδας Harrogate Town
4
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
Hartlepool United
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Harrogate Town και Hartlepool United;

Ιστορικό μεταξύ Harrogate Town και Hartlepool United: 9 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 32 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,56 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 78,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 30/08/2022 às 12:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Harrogate Town
5
Ισοπαλίες
1
Νίκες Hartlepool United
3
Γκολ στο ιστορικό
32
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,56

Μεγαλύτερες νίκες

  • Harrogate Town: Harrogate Town 4 x 1 Hartlepool United
  • Hartlepool United: Harrogate Town 0 x 2 Hartlepool United

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Harrogate Town 0 x 2 Hartlepool United
  2. Harrogate Town 1 x 2 Hartlepool United
  3. Harrogate Town 2 x 3 Hartlepool United
  4. Harrogate Town 1 x 0 Hartlepool United
  5. Harrogate Town 4 x 1 Hartlepool United
  6. Harrogate Town 3 x 2 Hartlepool United
  7. Harrogate Town 3 x 1 Hartlepool United
  8. Harrogate Town 2 x 2 Hartlepool United
  9. Harrogate Town 2 x 1 Hartlepool United

Γκολ ανά ημίχρονο — Harrogate Town x Hartlepool United

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 55,6% · over 1.5 Γκολ: 44,4%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Harrogate Town x Hartlepool United — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Harrogate Town - Hartlepool United, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Harrogate Town έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Hartlepool United έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Harrogate Town νίκησε 5 φορές, η Hartlepool United νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Harrogate Town έχει ποσοστό νικών 90% με μέσο όρο 2.8 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Hartlepool United έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.3 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 70% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% των αγώνων.