Helsingborgs If U19 5 vs 0 Djurgardens U19

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 8 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
5
:
0
D
HT 2-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
5.10τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Helsingborgs If U19
20%2Ν 3Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Djurgardens U19
50%5Ν 4Ι 1Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Helsingborgs If U19
5
Ισοπαλίες
3
Νίκες Djurgardens U19
2
Μέσος όρος γκολ
5.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
55.6%
44.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Helsingborgs If U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Helsingborgs If U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Helsingborgs If U19
5
Ισοπαλίες
3
Νίκες Djurgardens U19
2
Μέσος όρος γκολ
5.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
90%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
10%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
55.6%
44.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Helsingborgs If U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Helsingborgs If U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Helsingborgs If U19 — τελευταίοι 5 αγώνες

U19 Allsvenskan|Παρ 07/08/26 16:30
Ολοκληρώθηκε
Helsingborgs If U19
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs If U19
3
:
4
Ημίχρονο: 2-4
Έμβλημα της ομάδας Halmstads U19
Halmstads U19
U19 Allsvenskan|Κυρ 02/08/26 11:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Allsvenskan|Παρ 24/07/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Helsingborgs If U19
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs If U19
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας BK Häcken U19
BK Häcken U19
Sweden Friendly Games|Παρ 17/07/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Allsvenskan|Κυρ 31/05/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Helsingborgs If U19
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs If U19
1
:
3
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Örebro SK U19
Örebro SK U19
Σελίδα 1 από 2

Djurgardens U19 — τελευταίοι 5 αγώνες

U19 Allsvenskan|Κυρ 09/08/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Västerås SK U19
Έμβλημα της ομάδας Västerås SK U19
1
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Djurgardens U19
Djurgardens U19
U19 Allsvenskan|Σαβ 01/08/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Djurgardens U19
Έμβλημα της ομάδας Djurgardens U19
6
:
1
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Kalmar FF U19
Kalmar FF U19
U19 Allsvenskan|Σαβ 30/05/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
IFK Göteborg U19
Έμβλημα της ομάδας IFK Göteborg U19
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Djurgardens U19
Djurgardens U19
U19 Allsvenskan|Κυρ 17/05/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Kalmar FF U19
Έμβλημα της ομάδας Kalmar FF U19
2
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Djurgardens U19
Djurgardens U19
U19 Allsvenskan|Κυρ 10/05/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Halmstads U19
Έμβλημα της ομάδας Halmstads U19
2
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Djurgardens U19
Djurgardens U19
Σελίδα 1 από 2

Helsingborgs If U19 εναντίον Djurgardens U19 — ιστορικό H2H

U19 Allsvenskan|Δευ 06/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Helsingborgs IF U19
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs IF U19
2
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Djurgårdens U19
Djurgårdens U19
U19 Allsvenskan|Σαβ 20/09/25 08:00
Ολοκληρώθηκε
Djurgårdens U19
Έμβλημα της ομάδας Djurgårdens U19
3
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs IF U19
Helsingborgs IF U19
U19 Allsvenskan|Σαβ 12/04/25 08:00
Ολοκληρώθηκε
Helsingborgs IF U19
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs IF U19
4
:
4
Ημίχρονο: 3-2
Έμβλημα της ομάδας Djurgårdens U19
Djurgårdens U19
U19 Allsvenskan|Σαβ 14/09/24 07:00
Ολοκληρώθηκε
Djurgårdens U19
Έμβλημα της ομάδας Djurgårdens U19
4
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs IF U19
Helsingborgs IF U19
U19 Allsvenskan|Σαβ 04/05/24 08:00
Ολοκληρώθηκε
Helsingborgs IF U19
Έμβλημα της ομάδας Helsingborgs IF U19
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Djurgårdens U19
Djurgårdens U19
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Helsingborgs If U19 και Djurgardens U19;

Ιστορικό μεταξύ Helsingborgs If U19 και Djurgardens U19: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 51 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 5,10 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 90,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 06/04/2026 às 09:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Helsingborgs If U19
5
Ισοπαλίες
3
Νίκες Djurgardens U19
2
Γκολ στο ιστορικό
51
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
5,10

Μεγαλύτερες νίκες

  • Helsingborgs If U19: Helsingborgs If U19 4 x 1 Djurgardens U19
  • Djurgardens U19: Helsingborgs If U19 1 x 4 Djurgardens U19

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Helsingborgs If U19 2 x 2 Djurgardens U19
  2. Helsingborgs If U19 5 x 3 Djurgardens U19
  3. Helsingborgs If U19 4 x 4 Djurgardens U19
  4. Helsingborgs If U19 1 x 4 Djurgardens U19
  5. Helsingborgs If U19 2 x 1 Djurgardens U19
  6. Helsingborgs If U19 2 x 5 Djurgardens U19
  7. Helsingborgs If U19 2 x 0 Djurgardens U19
  8. Helsingborgs If U19 1 x 1 Djurgardens U19
  9. Helsingborgs If U19 4 x 3 Djurgardens U19
  10. Helsingborgs If U19 4 x 1 Djurgardens U19

Γκολ ανά ημίχρονο — Helsingborgs If U19 x Djurgardens U19

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,44 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 66,7%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,67 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Helsingborgs If U19 x Djurgardens U19 — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Helsingborgs IF U19 - Djurgårdens U19, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Helsingborgs IF U19 έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Djurgårdens U19 έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 2.1 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Helsingborgs IF U19 νίκησε 4 φορές, η Djurgårdens U19 νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Helsingborgs IF U19 έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 2.8 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Djurgårdens U19 έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 2.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 5.1 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.