Στατιστικά για το Inter - Parma

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.83τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Inter
70%7Ν 1Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Parma
40%4Ν 2Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Inter
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Parma
0
Μέσος όρος γκολ
3.8

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
16.7%
83.3%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Inter
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
33.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Inter
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Inter
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Parma
0
Μέσος όρος γκολ
3.8

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
83%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
17%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
16.7%
83.3%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Inter
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
33.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Inter
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Inter — τελευταίοι 5 αγώνες

Serie A Women|Κυρ 04/10/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
FC Como
Έμβλημα της ομάδας FC Como
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Inter
Inter
UEFA Women's Champions League|Πεμ 01/10/26 16:45
Ολοκληρώθηκε
Austria Wien
Έμβλημα της ομάδας Austria Wien
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Inter
Inter
Serie A Women|Κυρ 27/09/26 11:00
Ολοκληρώθηκε
Inter
Έμβλημα της ομάδας Inter
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fiorentina
Fiorentina
UEFA Women's Champions League|Τρι 22/09/26 16:45
Ολοκληρώθηκε
Inter
Έμβλημα της ομάδας Inter
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας BK Häcken FF
BK Häcken FF
Serie A Women's Cup|Σαβ 12/09/26 18:30
Ολοκληρώθηκε
Juventus
Έμβλημα της ομάδας Juventus
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Inter
Inter
Σελίδα 1 από 2

Parma — τελευταίοι 5 αγώνες

Serie A Women|Σαβ 03/10/26 10:30
Ολοκληρώθηκε
Parma
Έμβλημα της ομάδας Parma
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Ternana
Ternana
Serie A Women|Σαβ 26/09/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Lazio
Έμβλημα της ομάδας Lazio
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Parma
Parma
Coppa Italia Femminile|Σαβ 19/09/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
ACF Arezzo
Έμβλημα της ομάδας ACF Arezzo
0
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Parma
Parma
Serie A Women's Cup|Κυρ 06/09/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Napoli
Έμβλημα της ομάδας Napoli
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Parma
Parma
Serie A Women's Cup|Κυρ 30/08/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Lazio
Έμβλημα της ομάδας Lazio
2
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Parma
Parma
Σελίδα 1 από 2

Inter εναντίον Parma — ιστορικό H2H

Serie A Women|Κυρ 15/02/26 11:30
Ολοκληρώθηκε
Parma
Έμβλημα της ομάδας Parma
2
:
3
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Inter
Inter
Serie A Women|Κυρ 19/10/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Inter
Έμβλημα της ομάδας Inter
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Parma
Parma
Club Friendly Games, Women|Δευ 04/08/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Inter
Έμβλημα της ομάδας Inter
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Parma
Parma
Coppa Italia Femminile|Τετ 06/11/24 10:30
Ολοκληρώθηκε
Parma
Έμβλημα της ομάδας Parma
2
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Inter
Inter
Serie A Women|Δευ 28/11/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Parma
Έμβλημα της ομάδας Parma
2
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Inter
Inter
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Inter και Parma;

Ιστορικό μεταξύ Inter και Parma: 6 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 23 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,83 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 83,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 15/02/2026 às 08:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Inter
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Parma
0
Γκολ στο ιστορικό
23
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,83

Μεγαλύτερες νίκες

  • Inter: Inter 5 x 2 Parma

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Inter 3 x 2 Parma
  2. Inter 0 x 0 Parma
  3. Inter 1 x 1 Parma
  4. Inter 5 x 2 Parma
  5. Inter 2 x 2 Parma
  6. Inter 4 x 1 Parma

Γκολ ανά ημίχρονο — Inter x Parma

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 83,3% · over 1.5 Γκολ: 16,7%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,83 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 83,3% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Inter x Parma — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Inter - Parma, με 6 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Inter σημείωσε 7 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 25 γκολ υπέρ και 10 κατά. Η ομάδα Parma είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 19 γκολ υπέρ και 11 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Inter έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Parma έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των Inter και Parma στη βάση μας.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Inter έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες. Η Parma έχει 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Inter έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 3 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Parma έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 0.6 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.83 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 66.7% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 83% των αγώνων.