Kerala Blasters 4 vs 2 Bengaluru Fc

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.30τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Kerala Blasters
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Bengaluru Fc
60%6Ν 2Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Kerala Blasters
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Bengaluru Fc
6
Μέσος όρος γκολ
2.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
50%
50%
2.5
40%
60%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
55.6%
44.4%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Kerala Blasters
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Kerala Blasters
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Kerala Blasters
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Bengaluru Fc
6
Μέσος όρος γκολ
2.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
50%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
50%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
50%
50%
2.5
40%
60%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
55.6%
44.4%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Kerala Blasters
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Kerala Blasters
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Kerala Blasters — τελευταίοι 5 αγώνες

Indian Super League|Πεμ 28/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Goa
FC Goa
Indian Super League|Κυρ 24/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
3
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Chennaiyin FC
Chennaiyin FC
Indian Super League|Πεμ 07/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Sporting Delhi
Sporting Delhi
Indian Super League|Κυρ 03/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Mumbai City FC
Έμβλημα της ομάδας Mumbai City FC
4
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
Kerala Blasters
Indian Super League|Παρ 25/10/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru FC
Bengaluru FC
Σελίδα 1 από 2

Bengaluru Fc — τελευταίοι 5 αγώνες

Indian Super League|Κυρ 01/12/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Odisha FC
Έμβλημα της ομάδας Odisha FC
4
:
2
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru Fc
Bengaluru Fc
Indian Super League|Τετ 27/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Mohammedan SC
Έμβλημα της ομάδας Mohammedan SC
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru Fc
Bengaluru Fc
Indian Super League|Παρ 08/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Bengaluru Fc
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru Fc
2
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας NorthEast United FC
NorthEast United FC
Indian Super League|Σαβ 02/11/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
FC Goa
Έμβλημα της ομάδας FC Goa
3
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru Fc
Bengaluru Fc
Indian Super League|Παρ 25/10/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru Fc
Bengaluru Fc
Σελίδα 1 από 2

Kerala Blasters εναντίον Bengaluru Fc — ιστορικό H2H

Indian Super League|Παρ 25/10/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru FC
Bengaluru FC
Durand Cup|Παρ 23/08/24 10:30
Ολοκληρώθηκε
Bengaluru FC
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru FC
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
Kerala Blasters
Indian Super League|Σαβ 02/03/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Bengaluru FC
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru FC
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
Kerala Blasters
Indian Super League|Πεμ 21/09/23 11:30
Ολοκληρώθηκε
Kerala Blasters
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru FC
Bengaluru FC
Durand Cup|Παρ 18/08/23 09:30
Ολοκληρώθηκε
Bengaluru FC
Έμβλημα της ομάδας Bengaluru FC
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Kerala Blasters
Kerala Blasters
Σελίδα 1 από 2

Ενδεκάδες για το Kerala Blasters - Bengaluru Fc

Βασική ενδεκάδα και αναπληρωματικοί για το Kerala Blasters - Bengaluru Fc, με αριθμούς φανέλας και θέσεις — δεδομένα που καταγράφηκαν στις 26/11/2025.

Ποιος διαιτήτευσε το Kerala Blasters - Bengaluru Fc;

Raul Gupta ήταν ο διαιτητής του Kerala Blasters - Bengaluru Fc, με μέσο όρο 5,6 καρτών ανά αγώνα — δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες.

Δείτε τα πλήρη στατιστικά του διαιτητή Raul Gupta.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Kerala Blasters και Bengaluru Fc;

Ιστορικό μεταξύ Kerala Blasters και Bengaluru Fc: 10 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 23 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,30 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 50,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 25/10/2024 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Kerala Blasters
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Bengaluru Fc
6
Γκολ στο ιστορικό
23
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,30

Μεγαλύτερες νίκες

  • Kerala Blasters: Kerala Blasters 2 x 1 Bengaluru Fc
  • Bengaluru Fc: Kerala Blasters 1 x 3 Bengaluru Fc

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Kerala Blasters 1 x 3 Bengaluru Fc
  2. Kerala Blasters 0 x 1 Bengaluru Fc
  3. Kerala Blasters 0 x 1 Bengaluru Fc
  4. Kerala Blasters 2 x 1 Bengaluru Fc
  5. Kerala Blasters 2 x 2 Bengaluru Fc
  6. Kerala Blasters 1 x 1 Bengaluru Fc
  7. Kerala Blasters 0 x 1 Bengaluru Fc
  8. Kerala Blasters 0 x 1 Bengaluru Fc
  9. Kerala Blasters 3 x 2 Bengaluru Fc
  10. Kerala Blasters 0 x 1 Bengaluru Fc

Γκολ ανά ημίχρονο — Kerala Blasters x Bengaluru Fc

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 55,6% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,44 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 44,4%

Kerala Blasters x Bengaluru Fc — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Kerala Blasters - Bengaluru FC, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Kerala Blasters σημείωσε 6 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττες, με 15 γκολ υπέρ και 9 κατά. Η ομάδα Bengaluru FC είχε 5 νίκες, 4 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 9 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Kerala Blasters έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Bengaluru FC έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Kerala Blasters νίκησε 2 φορές, η Bengaluru FC νίκησε 6 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Kerala Blasters έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Bengaluru FC έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.6 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 50% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.