Komarom Vse 0 vs 0 Mosonmagyarovari Te

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
0
:
0
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.22τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Komarom Vse
70%7Ν 1Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Mosonmagyarovari Te
40%4Ν 4Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Komarom Vse
0
Ισοπαλίες
3
Νίκες Mosonmagyarovari Te
6
Μέσος όρος γκολ
3.2

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
22.2%
77.8%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Komarom Vse
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Komarom Vse
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Komarom Vse
0
Ισοπαλίες
3
Νίκες Mosonmagyarovari Te
6
Μέσος όρος γκολ
3.2

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
44%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
56%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
22.2%
77.8%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Komarom Vse
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Komarom Vse
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Komarom Vse — τελευταίοι 5 αγώνες

NB III Nyugat|Τετ 26/08/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Dorogi FC
Έμβλημα της ομάδας Dorogi FC
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Komarom Vse
Komarom Vse
NB III Nyugat|Σαβ 15/08/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Komarom Vse
Έμβλημα της ομάδας Komarom Vse
4
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Pápai Perutz FC
Pápai Perutz FC
NB III Nyugat|Τετ 12/08/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Puskás Akadémia FC II
Έμβλημα της ομάδας Puskás Akadémia FC II
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Komarom Vse
Komarom Vse
NB III Nyugat|Σαβ 08/08/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
NB III Nyugat|Σαβ 25/07/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Mosonmagyarovari Te — τελευταίοι 5 αγώνες

NB III Nyugat|Τετ 26/08/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
NB III Nyugat|Σαβ 15/08/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
VLS Veszprém
Έμβλημα της ομάδας VLS Veszprém
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyarovari Te
Mosonmagyarovari Te
NB III Nyugat|Τετ 12/08/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Balatonalmádi SE
Έμβλημα της ομάδας Balatonalmádi SE
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyarovari Te
Mosonmagyarovari Te
NB III Nyugat|Σαβ 08/08/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Mosonmagyarovari Te
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyarovari Te
3
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Király SE
Király SE
NB III Nyugat|Σαβ 25/07/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Komarom Vse εναντίον Mosonmagyarovari Te — ιστορικό H2H

NB III Nyugat|Κυρ 01/03/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Komárom VSE
Έμβλημα της ομάδας Komárom VSE
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyaróvári TE
Mosonmagyaróvári TE
NB III Nyugat|Κυρ 10/08/25 12:30
Ολοκληρώθηκε
Mosonmagyaróvári TE
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyaróvári TE
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Komárom VSE
Komárom VSE
NB III Nyugat|Κυρ 24/11/24 09:00
Ολοκληρώθηκε
Komárom VSE
Έμβλημα της ομάδας Komárom VSE
2
:
3
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyaróvári TE
Mosonmagyaróvári TE
NB III Nyugat|Τετ 07/08/24 12:30
Ολοκληρώθηκε
Mosonmagyaróvári TE
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyaróvári TE
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Komárom VSE
Komárom VSE
NB III Nyugat|Τετ 13/04/22 11:00
Ολοκληρώθηκε
Mosonmagyaróvári TE
Έμβλημα της ομάδας Mosonmagyaróvári TE
4
:
1
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Komárom VSE
Komárom VSE
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Komarom Vse και Mosonmagyarovari Te;

Ιστορικό μεταξύ Komarom Vse και Mosonmagyarovari Te: 9 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 29 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,22 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 44,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 01/03/2026 às 10:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Komarom Vse
0
Ισοπαλίες
3
Νίκες Mosonmagyarovari Te
6
Γκολ στο ιστορικό
29
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,22

Μεγαλύτερες νίκες

  • Mosonmagyarovari Te: Komarom Vse 0 x 6 Mosonmagyarovari Te

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Komarom Vse 0 x 0 Mosonmagyarovari Te
  2. Komarom Vse 1 x 1 Mosonmagyarovari Te
  3. Komarom Vse 2 x 3 Mosonmagyarovari Te
  4. Komarom Vse 1 x 1 Mosonmagyarovari Te
  5. Komarom Vse 1 x 4 Mosonmagyarovari Te
  6. Komarom Vse 0 x 4 Mosonmagyarovari Te
  7. Komarom Vse 0 x 4 Mosonmagyarovari Te
  8. Komarom Vse 0 x 6 Mosonmagyarovari Te
  9. Komarom Vse 0 x 1 Mosonmagyarovari Te

Γκολ ανά ημίχρονο — Komarom Vse x Mosonmagyarovari Te

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 44,4%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,67 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 44,4%

Komarom Vse x Mosonmagyarovari Te — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Komárom VSE - Mosonmagyaróvári TE, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Komárom VSE σημείωσε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 14 γκολ υπέρ και 14 κατά. Η ομάδα Mosonmagyaróvári TE είχε 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 11 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Komárom VSE έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Mosonmagyaróvári TE έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των Komárom VSE και Mosonmagyaróvári TE στη βάση μας.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Komárom VSE έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Mosonmagyaróvári TE έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 0.7 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 50% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 40% των αγώνων.