Στατιστικά για το Kpv - Tpv

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 1 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
1.33τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Kpv
30%3Ν 0Ι 7Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Tpv
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Kpv
0
Ισοπαλίες
2
Νίκες Tpv
1
Μέσος όρος γκολ
1.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
33.3%
66.7%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
33.3%
66.7%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Kpv
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Kpv
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Kpv
0
Ισοπαλίες
2
Νίκες Tpv
1
Μέσος όρος γκολ
1.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
0%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
100%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
33.3%
66.7%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
33.3%
66.7%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Kpv
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Kpv
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Kpv — τελευταίοι 5 αγώνες

Ykkönen|Σαβ 10/10/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
TPV
Έμβλημα της ομάδας TPV
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Kpv
Kpv
Ykkönen|Σαβ 26/09/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
VJS
Έμβλημα της ομάδας VJS
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Kpv
Kpv
Ykkönen|Παρ 18/09/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Kpv
Έμβλημα της ομάδας Kpv
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας KuPS Akatemia
KuPS Akatemia
Ykkönen|Παρ 11/09/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
FC Jazz
Έμβλημα της ομάδας FC Jazz
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Kpv
Kpv
Ykkönen|Σαβ 29/08/26 11:00
Ολοκληρώθηκε
JJK Jyväskylä
Έμβλημα της ομάδας JJK Jyväskylä
4
:
1
Ημίχρονο: 4-0
Έμβλημα της ομάδας Kpv
Kpv
Σελίδα 1 από 2

Tpv — τελευταίοι 5 αγώνες

Ykkönen|Σαβ 10/10/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Tpv
Έμβλημα της ομάδας Tpv
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας KPV
KPV
Ykkönen|Σαβ 26/09/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Tpv
Έμβλημα της ομάδας Tpv
1
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Jazz
FC Jazz
Ykkönen|Κυρ 20/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Inter Turku/2
Έμβλημα της ομάδας Inter Turku/2
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Tpv
Tpv
Ykkönen|Κυρ 13/09/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Tpv
Έμβλημα της ομάδας Tpv
4
:
2
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας KuPS Akatemia
KuPS Akatemia
Ykkönen|Σαβ 29/08/26 11:00
Ολοκληρώθηκε
Tpv
Έμβλημα της ομάδας Tpv
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας PK Keski-Uusimaa
PK Keski-Uusimaa
Σελίδα 1 από 2

Kpv εναντίον Tpv — ιστορικό H2H

Ykkönen|Σαβ 10/10/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
TPV
Έμβλημα της ομάδας TPV
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας KPV
KPV
Ykkönen|Σαβ 11/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
TPV
Έμβλημα της ομάδας TPV
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας KPV
KPV
Suomen Cup|Παρ 19/01/18 15:00
Ολοκληρώθηκε
KPV
Έμβλημα της ομάδας KPV
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας TPV
TPV

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Kpv και Tpv;

Ιστορικό μεταξύ Kpv και Tpv: 3 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 4 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,33 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 0,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 10/10/2026 às 11:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Kpv
0
Ισοπαλίες
2
Νίκες Tpv
1
Γκολ στο ιστορικό
4
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,33

Μεγαλύτερες νίκες

  • Tpv: Kpv 0 x 4 Tpv

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Kpv 0 x 4 Tpv
  2. Kpv 0 x 0 Tpv
  3. Kpv 0 x 0 Tpv

Γκολ ανά ημίχρονο — Kpv x Tpv

  • 1ο ημίχρονο (3 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 33,3% · over 1.5 Γκολ: 0,0%
  • 2ο ημίχρονο (3 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 33,3% · over 1.5 Γκολ: 33,3%

Kpv x Tpv — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης KPV - TPV, με 3 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα KPV έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα TPV έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των KPV και TPV στη βάση μας.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η KPV έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η TPV έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.2 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος όρος είναι 1.33 γκολ ανά αγώνα. Το 33.3% των αγώνων είχε περισσότερα από 2,5 γκολ.