Lamphun Warrior 2 vs 1 Port Fc

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
1
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.11τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Lamphun Warrior
20%2Ν 5Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Port Fc
60%6Ν 2Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Lamphun Warrior
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Port Fc
4
Μέσος όρος γκολ
3.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Lamphun Warrior
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Lamphun Warrior
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Lamphun Warrior
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Port Fc
4
Μέσος όρος γκολ
3.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
56%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
44%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
22.2%
77.8%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Lamphun Warrior
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Lamphun Warrior
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Lamphun Warrior — τελευταίοι 5 αγώνες

Thai League 1|Κυρ 06/09/26 11:30
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
1
:
4
Ημίχρονο: 0-3
Έμβλημα της ομάδας Uthai Thani FC
Uthai Thani FC
Thai League 1|Κυρ 03/05/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Chiangrai United
Chiangrai United
Thai League 1|Σαβ 11/04/26 11:00
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Ratchaburi
Ratchaburi
Thai League 1|Κυρ 05/04/26 11:30
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Ayutthaya United
Ayutthaya United
Thai League 1|Σαβ 14/03/26 12:30
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας PT Prachuap FC
PT Prachuap FC
Σελίδα 1 από 2

Port Fc — τελευταίοι 5 αγώνες

Thai League 1|Σαβ 05/09/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Rasisalai United
Έμβλημα της ομάδας Rasisalai United
1
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Port Fc
Port Fc
Indonesia President's Cup|Σαβ 01/08/26 12:30
Ολοκληρώθηκε
Persebaya Surabaya
Έμβλημα της ομάδας Persebaya Surabaya
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Port Fc
Port Fc
Indonesia President's Cup|Τετ 29/07/26 08:30
Ολοκληρώθηκε
Port Fc
Έμβλημα της ομάδας Port Fc
2
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Persija Jakarta
Persija Jakarta
Indonesia President's Cup|Κυρ 26/07/26 08:30
Ολοκληρώθηκε
PSMS Medan
Έμβλημα της ομάδας PSMS Medan
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Port Fc
Port Fc
Thailand League Cup|Κυρ 24/05/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
BG Pathum United
Έμβλημα της ομάδας BG Pathum United
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Port Fc
Port Fc
Σελίδα 1 από 2

Lamphun Warrior εναντίον Port Fc — ιστορικό H2H

Thai League 1|Παρ 06/03/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Port FC
Έμβλημα της ομάδας Port FC
3
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
Lamphun Warrior
Thai League 1|Κυρ 02/11/25 08:30
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Port FC
Port FC
Thailand League Cup|Τετ 16/04/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Port FC
Port FC
Thai League 1|Κυρ 30/03/25 08:00
Ολοκληρώθηκε
Lamphun Warrior
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Port FC
Port FC
Thai League 1|Τετ 08/01/25 09:00
Ολοκληρώθηκε
Port FC
Έμβλημα της ομάδας Port FC
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Lamphun Warrior
Lamphun Warrior
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Lamphun Warrior και Port Fc;

Ιστορικό μεταξύ Lamphun Warrior και Port Fc: 9 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 28 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,11 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 56,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 06/03/2026 às 09:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Lamphun Warrior
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Port Fc
4
Γκολ στο ιστορικό
28
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,11

Μεγαλύτερες νίκες

  • Lamphun Warrior: Lamphun Warrior 2 x 0 Port Fc
  • Port Fc: Lamphun Warrior 0 x 3 Port Fc

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Lamphun Warrior 0 x 3 Port Fc
  2. Lamphun Warrior 0 x 2 Port Fc
  3. Lamphun Warrior 2 x 0 Port Fc
  4. Lamphun Warrior 3 x 2 Port Fc
  5. Lamphun Warrior 1 x 2 Port Fc
  6. Lamphun Warrior 2 x 2 Port Fc
  7. Lamphun Warrior 2 x 3 Port Fc
  8. Lamphun Warrior 3 x 1 Port Fc
  9. Lamphun Warrior 0 x 0 Port Fc

Γκολ ανά ημίχρονο — Lamphun Warrior x Port Fc

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 22,2%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,11 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 77,8% · over 1.5 Γκολ: 66,7%

Lamphun Warrior x Port Fc — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Lamphun Warrior - Port FC, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Lamphun Warrior έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Port FC έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Lamphun Warrior νίκησε 3 φορές, η Port FC νίκησε 5 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Lamphun Warrior έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Port FC έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.4 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.1 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 70% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.