Newcastle Jets 2 vs 0 Melbourne Victory

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
0
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.67τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Newcastle Jets
50%5Ν 2Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Melbourne Victory
60%6Ν 1Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Newcastle Jets
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Melbourne Victory
5
Μέσος όρος γκολ
2.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50%
50%
1.5
37.5%
62.5%
2.5
12.5%
87.5%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Newcastle Jets
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Newcastle Jets
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Newcastle Jets
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Melbourne Victory
5
Μέσος όρος γκολ
2.7

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
56%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
44%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50%
50%
1.5
37.5%
62.5%
2.5
12.5%
87.5%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Newcastle Jets
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Newcastle Jets
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Newcastle Jets — τελευταίοι 5 αγώνες

A-League Men|Πεμ 25/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
Melbourne City
Έμβλημα της ομάδας Melbourne City
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
Newcastle Jets
A-League Men|Σαβ 20/01/18 04:35
Ολοκληρώθηκε
Newcastle Jets
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
2
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Wellington Phoenix
Wellington Phoenix
A-League Men|Παρ 12/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
Newcastle Jets
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Brisbane Roar
Brisbane Roar
A-League Men|Τρι 09/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
Newcastle Jets
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Central Coast Mariners
Central Coast Mariners
A-League Men|Τετ 03/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
Sydney FC
Έμβλημα της ομάδας Sydney FC
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
Newcastle Jets
Σελίδα 1 από 2

Melbourne Victory — τελευταίοι 5 αγώνες

A-League Men|Παρ 26/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
Melbourne Victory
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
1
:
3
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Sydney FC
Sydney FC
A-League Men|Παρ 19/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
A-League Men|Σαβ 13/01/18 06:50
Ολοκληρώθηκε
Melbourne Victory
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Perth Glory
Perth Glory
A-League Men|Τετ 10/01/18 04:35
Ολοκληρώθηκε
Wellington Phoenix
Έμβλημα της ομάδας Wellington Phoenix
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
Melbourne Victory
A-League Men|Σαβ 06/01/18 05:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Newcastle Jets εναντίον Melbourne Victory — ιστορικό H2H

A-League Men|Παρ 29/12/17 06:50
Ολοκληρώθηκε
Melbourne Victory
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
Newcastle Jets
A-League Men|Πεμ 23/11/17 06:50
Ολοκληρώθηκε
Newcastle Jets
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
4
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
Melbourne Victory
A-League Men|Δευ 13/02/17 06:50
Ολοκληρώθηκε
Newcastle Jets
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
Melbourne Victory
A-League Men|Δευ 02/01/17 06:50
Ολοκληρώθηκε
Melbourne Victory
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
4
:
2
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
Newcastle Jets
A-League Men|Σαβ 26/11/16 04:35
Ολοκληρώθηκε
Melbourne Victory
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Victory
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Newcastle Jets
Newcastle Jets
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Newcastle Jets και Melbourne Victory;

Ιστορικό μεταξύ Newcastle Jets και Melbourne Victory: 9 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 5 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 24 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,67 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 56,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 29/12/2017 às 04:50.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Newcastle Jets
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Melbourne Victory
5
Γκολ στο ιστορικό
24
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,67

Μεγαλύτερες νίκες

  • Newcastle Jets: Newcastle Jets 4 x 1 Melbourne Victory
  • Melbourne Victory: Newcastle Jets 2 x 4 Melbourne Victory

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Newcastle Jets 1 x 2 Melbourne Victory
  2. Newcastle Jets 4 x 1 Melbourne Victory
  3. Newcastle Jets 0 x 0 Melbourne Victory
  4. Newcastle Jets 2 x 4 Melbourne Victory
  5. Newcastle Jets 0 x 2 Melbourne Victory
  6. Newcastle Jets 1 x 3 Melbourne Victory
  7. Newcastle Jets 1 x 1 Melbourne Victory
  8. Newcastle Jets 0 x 1 Melbourne Victory
  9. Newcastle Jets 1 x 0 Melbourne Victory

Γκολ ανά ημίχρονο — Newcastle Jets x Melbourne Victory

  • 1ο ημίχρονο (8 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 50,0% · over 1.5 Γκολ: 37,5%
  • 2ο ημίχρονο (8 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,50 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 87,5% · over 1.5 Γκολ: 37,5%

Newcastle Jets x Melbourne Victory — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Newcastle Jets - Melbourne Victory, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Newcastle Jets σημείωσε 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 6 ήττες, με 16 γκολ υπέρ και 29 κατά. Η ομάδα Melbourne Victory είχε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 14 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Newcastle Jets έχει ποσοστό νικών 10% με μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Melbourne Victory έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Newcastle Jets νίκησε 4 φορές, η Melbourne Victory νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Newcastle Jets έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Melbourne Victory έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 2.1 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 4.6 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.